Twoje kompendium wiedzy

Baza wiedzy
Strona główna Baza wiedzy

Premiera wyników badania Candidate Experience 2017

Zapraszamy do zapoznania się wynikami najnowszej edycji badania Candidate Experience realizowanego przez eRecruiter. Partnerem merytorycznym badania jest Great Digital.

e-book "RODO - Praktyczny poradnik dla HR"

Poznaj najważniejsze postanowienia rozporządzenia Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych (RODO), które będą miały wpływ na działalność działów HR.

Webinar: Nowe prawo UE o danych osobowych - 5 obszarów, na które musi zwrócić uwagę rekruter

UE przyjęła nowe rozporządzenie o ochronie danych osobowych. Jak wpłynie to na pracę rekruterów? Nasz ekspert opowie, jak przygotować się na zmiany.

Raport "Candidate Experience"

Czy wiesz, że aż 58% kandydatów zmienia nastawienie do produktów i usług firmy, która wywarła na nim złe wrażenie podczas procesu rekrutacyjnego? Sprawdź, czego oczekują kandydaci!

e-book "Formularze aplikacyjne"

Poznaj siłę formularzy aplikacyjnych. Skuteczne triki formułowania pytań, filtracji odpowiedzi i wskazówki, jakich błędów unikać.

e-book "Rekrutacja na praktyki i staże w pigułce"

Znajdziesz tu wszystko, co najważniejsze na temat budowy i prowadzenia programu praktyk i staży. Poznaj wskazówki ekspertów i wejdź na wyższy poziom rekrutacji z eRecruiter.

e-book "Przetwarzanie danych osobowych w rekrutacji"

Zastanawiasz się, czy prowadzone przez Ciebie rekrutacje spełniają wymogi GIODO? Nasz ekspert ds. ochrony danych osobowych odpowiada na najczęstsze wątpliwości rekruterów.

e-book "Niezbędne narzędzia pracy HRowca XXI wieku"

Spytaliśmy 6 ekspertów z branży HR, bez jakiego narzędzia HR XXI wieku nie są w stanie się obejść w swojej codziennej pracy. Sprawdź, co odpowiedzieli!

Raport "Technologie w Rekrutacji"

Czy nowoczesna technologia może skutecznie wesprzeć Twoje procesy rekrutacyjne? Poznaj 6 największych trendów w rekrutacji pracowników w Polsce i na świecie.

Raport "Źle potraktowany kandydat to utracony Klient"

Czy wrażenia wyniesione z procesu rekrutacji wpływają na postrzeganie produktów i usług firmy? Dowiedz się jak candidate experience może wpłynąć na wyniki biznesowe.

e-book "Technologie wspierające działania HR – kryteria wyboru dostawcy"

Zastanawiasz się nad wdrożeniem nowego narzędzia HR i nie wiesz od czego zacząć? Sprawdź, co należy zrobić, by wybrać narzędzie odpowiednie dla Twojej firmy.

e-book "Zakładka „Kariera” - przez oczekiwania kandydata do serca pracownika"

Czy wiesz, że 90% kandydatów odwiedzających zakładkę „Kariera” pracodawcy nie decyduje się na zaaplikowanie na ofertę pracy?

Akademia Przyjaznej Rekrutacji

Sprawdź, co możesz zrobić, by odmienić oblicze rekrutacji w Twojej firmie. Dołącz do pierwszej w Polsce Akademii Przyjaznej Rekrutacji!

Webinar: 5 mitów nt. przetwarzana danych osobowych kandydatów!

Czy wiesz, w jaki sposób należy chronić dane osobowe kandydatów? Weź udział w webinarze, by dowiedzieć się co robić, a czego unikać, aby nie narażać się na kontolę GIODO

Webinar: 5 kroków do efektywnej rekrutacji z biznesem

Czy wiesz jak zwiększyć efektywność współpracy z menedżerami liniowymi, dla których prowadzisz rekrutacje? Weź udział w webinarze, by dowiedzieć się jak wygrać walkę o talenty.