Twoje kompendium wiedzy

Baza wiedzy
Strona główna Baza wiedzy

Webinar: Nowe prawo UE o danych osobowych - 5 obszarów, na które musi zwrócić uwagę rekruter

UE przyjęła nowe rozporządzenie o ochronie danych osobowych. Jak wpłynie to na pracę rekruterów? Nasz ekspert opowie, jak przygotować się na zmiany.

Raport "Candidate Experience"

Czy wiesz, że aż 58% kandydatów zmienia nastawienie do produktów i usług firmy, która wywarła na nim złe wrażenie podczas procesu rekrutacyjnego? Sprawdź, czego oczekują kandydaci!

e-book "Formularze aplikacyjne"

Poznaj siłę formularzy aplikacyjnych. Skuteczne triki formułowania pytań, filtracji odpowiedzi i wskazówki, jakich błędów unikać.

e-book "Rekrutacja na praktyki i staże w pigułce"

Znajdziesz tu wszystko, co najważniejsze na temat budowy i prowadzenia programu praktyk i staży. Poznaj wskazówki ekspertów i wejdź na wyższy poziom rekrutacji z eRecruiter.

e-book "Przetwarzanie danych osobowych w rekrutacji"

Zastanawiasz się, czy prowadzone przez Ciebie rekrutacje spełniają wymogi GIODO? Nasz ekspert ds. ochrony danych osobowych odpowiada na najczęstsze wątpliwości rekruterów.

e-book "Niezbędne narzędzia pracy HRowca XXI wieku"

Spytaliśmy 6 ekspertów z branży HR, bez jakiego narzędzia HR XXI wieku nie są w stanie się obejść w swojej codziennej pracy. Sprawdź, co odpowiedzieli!

Raport "Technologie w Rekrutacji"

Czy nowoczesna technologia może skutecznie wesprzeć Twoje procesy rekrutacyjne? Poznaj 6 największych trendów w rekrutacji pracowników w Polsce i na świecie.

Raport "Źle potraktowany kandydat to utracony Klient"

Czy wrażenia wyniesione z procesu rekrutacji wpływają na postrzeganie produktów i usług firmy? Dowiedz się jak candidate experience może wpłynąć na wyniki biznesowe.

e-book "Technologie wspierające działania HR – kryteria wyboru dostawcy"

Zastanawiasz się nad wdrożeniem nowego narzędzia HR i nie wiesz od czego zacząć? Sprawdź, co należy zrobić, by wybrać narzędzie odpowiednie dla Twojej firmy.

e-book "Zakładka „Kariera” - przez oczekiwania kandydata do serca pracownika"

Czy wiesz, że 90% kandydatów odwiedzających zakładkę „Kariera” pracodawcy nie decyduje się na zaaplikowanie na ofertę pracy?

Akademia Przyjaznej Rekrutacji

Sprawdź, co możesz zrobić, by odmienić oblicze rekrutacji w Twojej firmie. Dołącz do pierwszej w Polsce Akademii Przyjaznej Rekrutacji!

Webinar: 5 mitów nt. przetwarzana danych osobowych kandydatów!

Czy wiesz, w jaki sposób należy chronić dane osobowe kandydatów? Weź udział w webinarze, by dowiedzieć się co robić, a czego unikać, aby nie narażać się na kontolę GIODO

Webinar: 5 kroków do efektywnej rekrutacji z biznesem

Czy wiesz jak zwiększyć efektywność współpracy z menedżerami liniowymi, dla których prowadzisz rekrutacje? Weź udział w webinarze, by dowiedzieć się jak wygrać walkę o talenty.