Już 1000 firm używa systemu rekrutacyjnego eRecruiter

eRecruiter to najczęściej wykorzystywany w Polsce system do zarządzania rekrutacjami, wspierający tysiące rekruterów w zbieraniu aplikacji, komunikacji z kandydatami i współpracy z biznesem w jednym miejscu.
Zobacz, co mówią o nas Klienci

Rekrutuj zgodnie z wymogami RODO

Sprawdź, jak system rekrutacyjny eRecruiter zabezpieczy Twoje projekty rekrutacyjne oraz pomoże w obsłudze nowych praw kandydatów.
Dowiedz się więcej

9 na 10 kandydatów chciałoby otrzymywać przypomnienie o spotkaniu SMS-em

Dowiedz się, jak odpowiadać na potrzeby kandydatów z eRecruiter
Dowiedz się więcej

Rekrutacje pod kontrolą

Wygodnie zarządzaj wszystkimi projektami rekrutacjami w jednym miejscu. Szybko znajdź, oceń i zatrudnij odpowiednich kandydatów.

Dowiedz się więcej

Zadbaj o pozytywne wrażenia kandydatów z procesu rekrutacji. Korzystaj z szablonów wiadomości i spersonalizowanej korespondencji zbiorowej.

Dowiedz się więcej

Zaproś do udziału współpracowników oraz klientów wewnętrznych. Zapewnij stały i szybki przepływ informacji, danych oraz opinii.

Dowiedz się więcej

Monitoruj status i efektywność projektów rekrutacyjnych. Bądź zawsze na bieżąco dzięki gotowym wykresom i przejrzystym zestawieniom.

Dowiedz się więcej

Poznaj eRecruiter. Zobacz, jak podejmować lepsze decyzje rekrutacyjne!

Co o nas mówią

eRecruiter usprawnia naszą codzienną pracę - dzięki systemowi możemy jeszcze skuteczniej komunikować się z Kandydatami i biznesem oraz monitorować prowadzone przez nas procesy rekrutacyjne.

Dorota Michałowska, HR Manager, igus Sp. z o. o.

Co o nas mówią

Po wdrożeniu systemu eRecruiter moja praca jest znacznie łatwiejsza.

Katarzyna Szmidt, Kierownik ds. Rekrutacji, K2 Internet

Co o nas mówią

Aplikacja eRecruiter stanowi zawsze podstawę dobrze zaplanowanego projektu rekrutacyjnego bowiem by osiągnąć zamierzone rezultaty zawsze najlepiej korzystać ze specjalnie przygotowanych do tego celu i sprawdzonych narzędzi.

Sebastian Pawlik, Koordynator ds. Rekrutacji i Rozwoju SG&A, Lafarge Cement S.A.

iPhone-6-Infinity

Obsługa Klienta na najwyższym poziomie!

Poznaj opinie użytkowników platformy rekrutacyjnej eRecruiter. Obejrzyj filmy i dowiedz się, jak system oraz wsparcie ze strony zespołu eRecruiter usprawniły pracę rekruterów.

Obejrzyj teraz