Poznaj system do rekrutacji eRecruiter

Najczęściej wykorzystywany w Polsce system do rekrutacji, wspierający rekruterów w pracy zdalnej, rekrutowaniu najlepszych talentów i efektywnej współpracy HR z biznesem.
Zobacz demo

Rekrutacje pod kontrolą

Wygodnie zarządzaj wszystkimi projektami rekrutacjami w jednym systemie do rekrutacji. Szybko znajdź, oceń i zatrudnij odpowiednich kandydatów.

Dowiedz się więcej

Zadbaj o pozytywne wrażenia kandydatów. Korzystaj ze spotkań online, szablonów wiadomości i spersonalizowanej korespondencji zbiorowej.

Dowiedz się więcej

Zaproś do udziału w projekcie współpracowników oraz klientów wewnętrznych. Zapewnij szybki i bezpieczny, zdalny przepływ informacji, danych oraz opinii.

Dowiedz się więcej

Monitoruj status i efektywność projektów rekrutacyjnych. Bądź zawsze na bieżąco dzięki gotowym wykresom i przejrzystym zestawieniom.

Dowiedz się więcej

Poznaj eRecruiter. Zobacz, jak może wesprzeć Cię w rekrutacji offline i online!

Dołącz do zadowolonych użytkowników naszego systemu do rekrutacji

eRecruiter usprawnia naszą codzienną pracę - dzięki systemowi do rekrutacji możemy jeszcze skuteczniej komunikować się z Kandydatami i biznesem oraz monitorować prowadzone przez nas procesy rekrutacyjne.

Dorota Michałowska, HR Manager, igus Sp. z o. o.

Dołącz do zadowolonych użytkowników naszego systemu do rekrutacji

Po wdrożeniu systemu eRecruiter moja praca jest znacznie łatwiejsza.

Katarzyna Szmidt, Kierownik ds. Rekrutacji, K2 Internet

Dołącz do zadowolonych użytkowników naszego systemu do rekrutacji

Aplikacja eRecruiter stanowi zawsze podstawę dobrze zaplanowanego projektu rekrutacyjnego bowiem by osiągnąć zamierzone rezultaty zawsze najlepiej korzystać ze specjalnie przygotowanych do tego celu i sprawdzonych narzędzi.

Sebastian Pawlik, Koordynator ds. Rekrutacji i Rozwoju SG&A, Lafarge Cement S.A.

iPhone-6-Infinity

Aplikacja mobilna eRecruiter

eRecruiter oferuje swoim użytkownikom dostęp do aplikacji mobilnej. Dzięki niej osoby zaangażowane w rekrutacje są zawsze na bieżąco z procesem, bez względu na dostęp do komputera.

Dowiedz się więcej