Strona główna Blog Nowości w eRecruiter III Dzień z eRecruiterem

III Dzień z eRecruiterem

dzień z erecruiter

Kolejna konferencja “Dzień z eRecruiterem” za nami.

W tym roku uczestnicy konferencji zyskali możliwość stworzenia własnej agendy konferencji. Było to możliwe dzięki wyjątkowej formule zapisów na poszczególne warsztaty i prelekcje. Już podczas rejestracji uczestnicy mogli wybrać, w których warsztatach spośród wielu tematów wezmą udział. A było w czym wybierać! Przygotowaliśmy szkolenia obejmujące aż piętnaście różnych zagadnień.

Od rana nasz zespół witał przybywających gości serdecznym uśmiechem i pakietem materiałów startowych, w których dzięki uprzejmości naszych Klientów znalazły się praktyczne upominki.

DSC_5582

Na początek długiego dnia nasi goście mogli się posilić filiżanką kawy i miłą rozmową ze swoim opiekunem.

Konferencję rozpoczął wykład inauguracyjny poruszający, ciekawe zagadnienie zastosowania narzędzi do tzw. spotkań on-line na potrzeby rekrutacji pracowników.

DSC_5599

W ciągu całego dnia odbyło się wiele warsztatów tematycznych, podczas których uczestnicy mogli pozyskać praktyczną wiedzę z zakresu możliwości systemu eRecruiter oraz efektywnego jego wykorzystania w procesach rekrutacyjnych w swoich organizacjach.

W trakcie konferencji nie zabrakło czasu na prelekcje, podczas których uczestnicy pogłębiali swoją wiedzę na temat możliwości budowania pozytywnego wizerunku pracodawców, metod identyfikacji talentów w organizacji, bezpieczeństwa systemów ATS oraz wielu innych. W całym ciągu prelekcji zaproponowaliśmy uczestnikom szereg wykładów, zarówno tych ściśle merytorycznych, jak i tych z odrobiną humoru jak np. wykład pod tajemniczym tytułem: „Bo fantazja jest od tego by być skutecznym HR-owcem.”

DSC_5608

Pośród wszystkich zaprezentowanych tematów nasi słuchacze najwyżej ocenili wykład „Bo fantazja jest od tego by być skutecznym HRowcem” prezentowany przez Krzysztofa Nowackiego oraz „Kim jest osoba z potencjałem – jak identyfikować talenty” przygotowany przez Panią Sabinę Nikodemską (Resolutio).

Wiemy doskonale, że nasza konferencja jest niepowtarzalną okazją do poznania innych użytkowników systemu i wzajemnej wymiany cennych doświadczeń. Aby dodatkowo ułatwić naszym słuchaczom integrację i nawiązywanie nowych znajomości zaproponowaliśmy im udział w grze integracyjnej. Zabawa rozpoczęła się wraz z początkiem pierwszej przerwy kawowej i miała na celu zainicjowanie rozmów i wymianę informacji. A informacje, które należało uzyskać dotyczyły zarówno funkcjonalności systemu eRecruiter, planowanych zmian jak i samego zespołu konsultantów. Już po pierwszych minutach zabawy w korytarzu zrobiło się tłoczno. Ku uciesze organizatorów, rozmowy między naszymi gośćmi trwały w najlepsze. Dzięki błyskotliwości i szybkości naszych gości już pod koniec pierwszej przerwy do organizatorów zaczęły spływać prawidłowe odpowiedzi.

DSC_5588

Dzień zakończyliśmy bardzo miłym akcentem, a mianowicie wręczeniem nagród dla zwycięzców gry integracyjnej. Uważamy, że każdy sukces należy uczcić, dlatego po konferencji wszyscy udaliśmy się na lampkę wina 🙂

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Kilka dodatkowych zdjęć z konferencji, można obejrzeć także na naszym profilu na facebooku.

Ewelina Senator-Kwaśniewska