Strona główna Centrum Prasowe eRecruiter na targach on-line

eRecruiter na targach on-line

Pracodawcy, którzy w tym roku wezmą udział w Wirtualnych Targach Pracy Pracuj.pl będą mogli skorzystać za darmo z systemu eRecruiter. Targi potrwają od 26 do 30 marca, ale  aplikację firmy będą mogły testować jeszcze przez miesiąc od ich zakończenia.

Kandydaci, którzy postanowią aplikować do wybranych przez siebie firm będą mogli zostawić swoje dane w prosty i szybki sposób, dzięki formularzom zintegrowanym z systemem eRecruiter. Skorzystanie z tej aplikacji ułatwi też pracę pracodawcom, bo szybciej niż w tradycyjny sposób będą mogli przeprowadzić selekcję zgłoszeń według swoich potrzeb. Istotne jest również to, że korzystając z eRecruitera pracodawcy nie będą narażeni na syndrom „zapchanej skrzynki”, co przy przedsięwzięciu o takim zasięgu, jaki mają Wirtualne Targi Pracy Pracuj.pl nie trudno.

– Spodziewamy się, że w wiosennej edycji Wirtualnych Targów Pracy Pracuj.pl weźmie udział podobna liczba osób, jak jesienią, kiedy to odwiedziło je ponad 461 tysięcy użytkowników. Warto zatem dobrze przygotować się do tego, by w sprawny sposób przeprowadzić pierwsze z etapów rekrutacji, czyli zbieranie i selekcję kandydatur. To w jaki sposób przebiega proces rekrutacyjny wpływa przecież na wizerunek firmy jako pracodawcy. W tym kontekście warto wspomnieć o tym, że firmy, które skorzystają z eRecruitera będą miały możliwość wysłania zindywidualizowanej informacji zwrotnej kandydatom w sposób, który nie wymaga od nich dużego nakładu czasu – mówi Marcin Sieńczyk, eRecruitment Solutions Director w Grupie Pracuj.

W tegorocznych, XV Wirtualnych Targach Pracy Pracuj.pl weźmie udział ponad 200 firm, które na stronie www.targi.pracuj.pl  spotkają się z kandydatami w 24 pokojach branżowych.

Załączniki:

2012-03-21_eRecruiter_na_WTP (doc)