Strona główna Centrum Prasowe eRecruiter technologicznym partnerem Dni Kariery AIESEC

eRecruiter technologicznym partnerem Dni Kariery AIESEC

Internetowa aplikacja eRecruiter, ułatwiająca firmom zarządzanie procesem rekrutacji, jest partnerem tegorocznych Dni Kariery, organizowanych przez AIESEC.

Z aplikacji będą mogli skorzystać wszyscy pracodawcy wystawiający się na tych cenionych przez studentów i absolwentów targach. Oznacza to, że dane pozostawione przez kandydatów do pracy lub na staże, poprzez specjalny formularz, trafią do systemu, z którego wystawcy będą mogli skorzystać on-line. eRecruiter skutecznie pomoże rekruterom uporządkować spływające aplikacje, oraz wesprze ich w procesie selekcji kandydatów.

Firmy, które zdecydują się wziąć udział w Dniach Kariery, będą mogły bezpłatnie korzystać z aplikacji eRecruiter przez cały marzec. – dodaje Marcin Sieńczyk, eRecruitment Solutions Director, Grupa Pracuj Solutions.

Jak pokazały ubiegłoroczne Dni Kariery, ta forma kontaktu z potencjalnymi pracodawcami jest dla kandydatów bardzo atrakcyjna. W zeszłym roku targi odwiedziło aż 45 tysięcy studentów i absolwentów, dlatego można spodziewać się, że pozostawionych aplikacji będzie równie dużo.

Więcej informacji o targach na: www.dnikariery.pl

Załączniki:

2012-02-22_eR_technologicznym_partnerem_Dni_Kariery_AIESEC (doc)