Strona główna Centrum Prasowe Jak usprawnić proces rekrutacji? – eRecruiter zaprasza na bezpłatne warsztaty w całej Polsce

Jak usprawnić proces rekrutacji? – eRecruiter zaprasza na bezpłatne warsztaty w całej Polsce

W marcu rusza cykl bezpłatnych warsztatów dla pracowników działów HR. W trakcie spotkań eksperci eRecruitera przedstawią sposoby na usprawnienie procesów rekrutacyjnych oraz zdradzą, ile czasu można zaoszczędzić na korzystaniu z aplikacji on-line.

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich osób odpowiedzialnych za rekrutację, które na co dzień zadają sobie pytania: Czy moja skrzynka e-mailowa musi być wiecznie przepełniona? Czy istnieje łatwiejszy sposób wyszukiwania kandydatów spośród setek maili? Czy komunikacja z kandydatami i przygotowywanie raportów rekrutacyjnych mogłyby mi zajmować mniej czasu? Organizatorzy stawiają sobie za cel udzielenie odpowiedzi na te pytania i pokazanie, jak w prosty sposób, z wykorzystaniem internetowej aplikacji, ułatwić proces rekrutacji na wszystkich jego etapach. Uczestnicy będą mieli także okazję przetestować aplikację w praktyce.

Tylko w marcu spotkania organizowane przez zespół eRecruitera odbędą się aż w siedmiu różnych miastach: Łodzi (1.03), Rzeszowie (6.03), Krakowie (7.03), Wrocławiu (14.03), Poznaniu (15.03), Katowicach (29.03) oraz w Warszawie (30.03).

Rejestracja uczestników już ruszyła – zapisów można dokonywać przez stronę: http://erecruiter.pl/warsztaty/. Warsztaty są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Organizatorem spotkań jest eRecruiter, aplikacja on-line opracowana przez ekspertów Grupy Pracuj, właściciela portalu rekrutacyjnego Pracuj.pl.

Załączniki:

2012-02-15_eRecruiter_warsztaty (doc)