Candidate Experience

Buduj pozytywne doświadczenia i wzmacniaj wzajemne relacje poprzez regularny kontakt z kandydatami.

Szeroki wybór szablonów wiadomości

Ułatw pracę zespołu i uspójnij komunikację działu HR. Dostosuj gotowe szablony wiadomości do potrzeb organizacji, lub twórz zupełnie nowe, pasujące do zaplanowanych działań.

Personalizuj komunikaty za pomocą inteligentnych pól danych. Podczas wysyłki wiadomości system automatycznie uzupełni wskazane za ich pomocą informacje, dając kandydatom poczucie indywidualnego traktowania.

img

Pełna historia korespondencji

Wysyłaj i odbieraj wiadomości od kandydatów bezpośrednio w systemie eRecruiter. Bez przeszukiwania folderów szybko sprawdzisz, jakie ustalenia z kandydatem były już podejmowane.

Lista konwersacji dostępna jest tylko dla tych użytkowników systemu, którzy mają dostęp do profilu danego kandydata.

img

Spotkania, o których kandydat nie zapomni

Wysyłaj kandydatom wiadomości e-mail i SMS z najważniejszymi informacjami o zaplanowanych spotkaniach rekrutacyjnych. Dodatkowo system eRecruiter wyśle automatyczną informację z przypomnieniem na 24 godziny przed wydarzeniem.

Dzięki udostępnionej w wiadomościach możliwości odwołania spotkania, kandydat w razie potrzeby może je anulować, a Ty natychmiast będziesz o tym wiedzieć.

img

Prosta i szybka informacja zwrotna

Kandydaci czekają na wiadomości dotyczące statusu swoich aplikacji w rekrutacji. Wyjdź na przeciw ich oczekiwaniom i wysyłaj (indywidualnie lub masowo) informacje zwrotne na temat bieżącego statusu w rekrutacji za pomocą kilku kliknięć!

img

Spotkania rekrutacyjne online

Odległość lub tryb pracy zdalnej nie mają znaczenia. Prowadź rekrutacje bez konieczności bezpośredniego kontaktu, umawiając z kandydatami rozmowy rekrutacyjne online. Wysyłaj zaproszenia bezpośrednio z systemu eRecruiter, bez generowania i kopiowania odnośników z zewnętrznych narzędzi. Prowadź rozmowę, udostępniaj materiały i dziel się plikami z kandydatem zdalnie.

img

Zobacz jak eRecruiter wspiera współpracę z biznesem

Dowiedz się więcej    

Odpowiadaj kandydatom i dbaj o Candidate Experience.