Candidate Experience

Poczuj pełen komfort komunikacji z kandydatami. Automatycznie informuj kandydatów o statusie aplikacji i wpływaj na ich pozytywne doświadczenia z procesu rekrutacji.

 

SMS-y do kandydatów

Zapraszaj kandydatów na rozmowy rekrutacyjne, wysyłając im wiadomości SMS ze wszystkimi niezbędnymi informacjami o spotkaniu bezpośrednio z systemu. Oszczędzisz czas a kandydat będzie miał najważniejsze informacje pod ręką.

Pozwól, by eRecruiter przypomniał za Ciebie kandydatom o rozmowie kwalifikacyjnej kolejnym SMS wysłanym automatycznie na dzień przed umówioną datą spotkania.

img

Spersonalizowana korespondencja zbiorowa

Pozostań w kontakcie z kandydatami na każdym etapie procesu. Korzystaj z korespondencji zbiorowej, aby odpowiedzieć wielu kandydatom jednocześnie. Każdy z aplikujących otrzyma od Ciebie dedykowaną wiadomość, co da mu poczucie indywidualnego traktowania.

img

Praktyczne szablony wiadomości

Wysyłając wiadomości do kandydatów skorzystaj z gotowych, uniwersalnych wzorów przygotowanych przez nasz zespół.

W prosty sposób dostosujesz także komunikaty do potrzeb Twojej firmy oraz oczekiwań kandydatów dzięki możliwości przygotowania własnych szablonów.

W zależności od etapu procesu rekrutacyjnego, czy też specyfiki prowadzonej rekrutacji możesz wybrać i zdefiniować odpowiedni rodzaj wysyłanych do kandydatów wiadomości.

img

Historia korespondencji zawsze pod ręką

Zachowaj pełną kontrolę nad korespondencją, którą Ty oraz Twoi współpracownicy prowadzicie z kandydatami. Wszystkie wiadomości, które zostały wysłane z systemu oraz odpowiedzi od kandydata znajdziecie zawsze na jego karcie.

Dzięki temu już nigdy nie najdą Cię wątpliwości czy kandydat otrzymał odpowiedź, a także jaka była jej treść.

img

Zobacz jak eRecruiter wspiera współpracę z biznesem

Dowiedz się więcej    

Odpowiadaj kandydatom i dbaj o Candidate Experience.