Candidate Experience

Buduj pozytywne doświadczenia i wzmacniaj wzajemne relacje poprzez regularną komunikację z kandydatami.

Poznaj system

Kreator Stron Karier

Strony kariera są poszukiwane przez kandydatów. Wyjdź naprzeciw ich potrzebom i stwórz atrakcyjną, spersonalizowaną stronę kariery Twojej firmy w Kreatorze Stron Karier.

Dzięki Kreatorowi zrobisz to całkowicie samodzielnie, bez angażowania innych działów firmy czy zewnętrznej agencji. A ogłoszenia na stronie opublikujesz wygodnie bezpośrednio z systemu eRecruiter. Dobrze zaprojektowana strona wzmocni pozytywny wizerunek firmy jako pracodawcy i stanie się dodatkowym źródłem pozyskiwania kandydatów.

Poznaj system
img

Szeroki wybór szablonów wiadomości

Ułatw pracę zespołu i uspójnij komunikację z kandydatami w całym dziale HR. Dostosuj gotowe szablony wiadomości do potrzeb organizacji, lub twórz zupełnie nowe, pasujące do zaplanowanych działań.

Personalizuj komunikaty za pomocą inteligentnych pól danych. Podczas wysyłki wiadomości do kandydatów system automatycznie uzupełni wskazane za ich pomocą informacje, dając poczucie indywidualnego traktowania.

Poznaj system
img

Pełna historia korespondencji

Wysyłaj i odbieraj wiadomości od kandydatów bezpośrednio w systemie eRecruiter. Bez przeszukiwania folderów szybko sprawdzisz, jakie ustalenia z kandydatem były już podejmowane.

Lista konwersacji dostępna jest tylko dla tych użytkowników systemu, którzy mają dostęp do profilu danego kandydata.

Poznaj system
img

Spotkania, o których kandydat nie zapomni

Wysyłaj kandydatom wiadomości e-mail i SMS z najważniejszymi informacjami o zaplanowanych spotkaniach rekrutacyjnych. Dodatkowo system eRecruiter wyśle automatyczną informację z przypomnieniem na 24 godziny przed wydarzeniem.

Dzięki udostępnionej w wiadomościach możliwości odwołania spotkania, kandydat w razie potrzeby może je anulować, a Ty natychmiast będziesz o tym wiedzieć.

Poznaj system
img

Prosta i szybka informacja zwrotna

Kandydaci czekają na wiadomości dotyczące statusu swoich aplikacji w rekrutacji. Wyjdź na przeciw ich oczekiwaniom i wysyłaj (indywidualnie lub masowo) informacje zwrotne na temat bieżącego statusu w rekrutacji za pomocą kilku kliknięć!

Poznaj system
img

Spotkania rekrutacyjne online

Odległość lub tryb pracy zdalnej nie mają znaczenia. Prowadź rekrutacje bez konieczności bezpośredniego kontaktu, umawiając z kandydatami rozmowy rekrutacyjne online bezpośrednio w eRecruiter. Korzystaj z wbudowanego narzędzia, lub integracji systemu z MS Teams i Google Meet. Prowadź rozmowę, udostępniaj materiały i dziel się plikami z kandydatem zdalnie.

Poznaj system
img

Zobacz jak eRecruiter wspiera współpracę z biznesem

Dowiedz się więcej    

Odpowiadaj kandydatom i dbaj o Candidate Experience.