Strona główna Klienci Efektywne rekrutacje w Scania Polska

Efektywne rekrutacje w Scania Polska

Scania Polska SA jest generalnym dystrybutorem i przedstawicielem Scania CV AB, światowego lidera w produkcji pojazdów ciężarowych. Scania w Polsce stworzyła sieć 34 stacji serwisowych równomiernie pokrywających obszar całego kraju. Firma zatrudnia ponad 500 pracowników i jest świadoma tego, że jej sukces współtworzy zespół zmotywowanych i kreatywnych pracowników.

Po wdrożeniu systemu eRecruiter wszystkie aplikacje wraz z historią procesów rekrutacyjnych gromadzone są w jednej bazie, a skrzynki e-mail służą rekruterom już tylko do komunikacji.

Dzięki przyznanemu dostępowi do systemu kierownicy liniowi mogą stale monitorować przebieg swoich rekrutacji oraz stan nadsyłanych aplikacji. Mogą także sprawdzić, na kiedy zaplanowane jest spotkanie z kandydatem oraz jakie oceny uzyskał on w poprzednich etapach procesu.

eRecruiter to doskonałe narzędzie, które oszczędza czas, odciąża skrzynkę e-mail, ale przede wszystkim usprawnia komunikację z kandydatami, co w dzisiejszych czasach jest wyznacznikiem dobrej komunikacji między firmą a pracownikami. System w znaczący sposób pomógł nam skrócić proces rekrutacji – Agnieszka Młochowska, Specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Scania Polska

Więcej na temat tego jak eRecruiter pomógł usprawnić rekrutacje w Scania znajdziesz w case study: