Strona główna Klienci Rekrutacje na medal w Apotex Inc.

Rekrutacje na medal w Apotex Inc.

Apotex Inc. jest największym producentem leków odtwórczych w Kanadzie, a jego preparaty są dostępne w ponad 115 krajach świata. W Polsce firma jest obecna od ponad 15 lat. Jej działalność koncentruje się na promocji leków w takich obszarach terapeutycznych jak: kardiologia, alergologia, urologia, CNS i transplantologia. Firma zatrudnia ponad 200 pracowników.

Jak zaoszczędzić 30 dni roboczych w ciągu roku?

Wdrożony w firmie eRecruiter pozwala zarządzać olbrzymią liczbą aplikacji w jednym czasie. Projekty rekrutacyjne przebiegają szybciej, ponieważ system ułatwia selekcję aplikacji. Ponadto eRecruiter zapewnia bezpieczeństwo danych osobowych przechowywanych w bazie CV.

Dzięki usprawnieniu rekrutacji pracownicy firmy zaoszczędzili w ciągu roku 30 dni roboczych. Przed wprowadzeniem eRecruitera kierownicy liniowi przeglądali wszystkie CV samodzielnie. Każdy z nich poświęcał średnio 7 godzin na projekt rekrutacyjny. Z eRecruiterem firma przeprowadziła już 30 rekrutacji, można więc obliczyć liczbę zaoszczędzonych godzin w następujący sposób:

30 projektów * 7 godzin = 210 godzin (30 dni roboczych)

Cenię eRecruitera za oszczędność czasu dla działu HR oraz rekrutujących kierowników liniowych. Dzięki systemowi można zarządzać źródłami pozyskiwania kandydatów i wybierać te efektywniejsze – Anna Makarczuk, HR Manager, Apotex

Więcej o rekrutacji w Apotex przeczytasz w case study: