Twoje kompendium wiedzy

Baza wiedzy

Raport Candidate Experience w Polsce 2019

Czy rekrutacyjne praktyki w Twojej organizacji są zbieżne z oczekiwaniami aplikujących? Czy wrażenia wyniesione z procesu mają znaczenie? Pobierz raport i poznaj wyniki badania.

Raport "RODO w rekrutacji"

Pobierz raport i sprawdź, jak długo przetwarzać dane osobowe kandydatów, jakie praktyki ochrony danych osobowych stosują pracodawcy i co należy zrobić, by prowadzenie rekrutacji było zgodne z prawem!

Raport "Candidate Experience IV"

Aż 81% kandydatów oczekuje informacji o powodach niezakwalifikowania do kolejnego etapu rekrutacji. Niestety tylko 18% z nich taką informację otrzymuje. Pobierz raport, by dowiedzieć się więcej.

Premiera wyników badania Candidate Experience 2017

Zapraszamy do zapoznania się wynikami 4. edycji badania Candidate Experience realizowanego przez eRecruiter. Partnerem merytorycznym badania jest Great Digital.

Raport "Candidate Experience III"

Czy wiesz, że aż 58% kandydatów zmienia nastawienie do produktów i usług firmy, która wywarła na nim złe wrażenie podczas procesu rekrutacyjnego? Sprawdź, czego oczekują kandydaci!

Raport "Technologie w Rekrutacji"

Czy nowoczesna technologia może skutecznie wesprzeć Twoje procesy rekrutacyjne? Poznaj 6 największych trendów w rekrutacji pracowników w Polsce i na świecie.

Raport "Źle potraktowany kandydat to utracony Klient"

Czy wrażenia wyniesione z procesu rekrutacji wpływają na postrzeganie produktów i usług firmy? Dowiedz się jak candidate experience może wpłynąć na wyniki biznesowe.