Raporty, które pokochasz

Wyobraź sobie, że raporty i zestawienia tworzą się same, a Ty masz czas na strategiczne działania. W eRecruiter raporty z rekrutacji masz zawsze pod ręką.

Szybkie podsumowanie zakończonej rekrutacji

Po wybraniu kandydata do zatrudnienia eRecruiter automatycznie podsumuje Twoją rekrutację. Dzięki temu bez zbędnych wyliczeń i analiz, szybko dowiesz się ile trwał proces rekrutacyjny, ilu kandydatów wzięło w nim udział, a także jaką ocenę w procesie selekcji uzyskał wybrany przez Ciebie kandydat.

img

Monitoring statusu projektów rekrutacyjnych

Raport „Liczba rekrutacji w podziale na statusy” ułatwi Ci analizę efektywności prowadzonych przez Twój zespół rekrutacji. Od razu zobaczysz ile z nich w danym okresie było zakończonych, a ile nadal jest w toku.

img

Najlepsze kanały pozyskiwania kandydatów

Monitoruj w czasie rzeczywistym, które źródła kandydatów są najbardziej efektywne. Zwiększysz skuteczność swoich działań, publikując oferty tylko tam, skąd aplikowali kandydaci najlepsi jakościowo.

img

Przepływ kandydatów pomiędzy etapami

Chcesz wiedzieć jaki procent kandydatów dociera do ostatniego etapu rekrutacji? Raport przepływu kandydatów pokaże Ci jaki procent kandydatów w danej rekrutacji, w danym okresie, lub w całej bazie dociera do kolejnych etapów rekrutacji. W ten sposób szybko ocenisz jakość pozyskiwanych aplikacji.

img

Efektywność rekrutacji

  • Liczba kandydatów w podziale na etapy rekrutacji
  • Liczba kandydatów w podziale na źródła pozyskania
  • Liczba kandydatów w podziale na źródła i etapy
  • img
  • img
  • img

Raporty dla managera i rekrutera

eRecruiter zapewnia widok raportowania dostosowany do roli. Rekruter sprawdzi na bieżąco status swoich rekrutacji. Manager HR może czuwać nad wszystkimi prowadzonymi w dziale rekrutacjami.

img

Wygodny eksport do MS Excel

Miłośnicy arkuszy kalkulacyjnych z łatwością wyeksportują wszystkie dane i wykresy do MS Excel.

img

Sprawdź jak dbać o bezpieczeństwo danych osobowych kandydatów

Dowiedz się więcej    

Raportuj wyniki rekrutacji szybko i wygodnie