Raporty

Zdobywaj rzetelną wiedzę z rynku i aplikuj ją do swojej codziennej pracy.

Aktualne dane i trendy w HR

Raport: Candidate Experience w Polsce 2023/2024

Pobierz najnowszą edycję raportu, który od 2013 roku jest lekturą obowiązkową dla rekruterów i rekruterek!

Raport-candidate-experience-w-polsce-2023-2024

Raport „Efektywność rekrutacji 2023”

Sprawdź, jak praktycy HR oceniają efektywność procesów w swoich organizacjach. Pobierz raport, aby poznać sprawdzone sposoby ekspertów na stałe podnoszenie efektywności rekrutacji!

raport Efektywność rekrutacji 2023

Raport „Strona Kariera z perspektywy kandydata”

Strona Kariery to cenne źródło pozyskiwania aplikacji, a dla kandydatów kompendium wiedzy o pracodawcy. Pobierz raport i dowiedz się, w jakim celu kandydaci odwiedzają strony Kariery, jak na nie trafiają i czego tam szukają!

Raport Candidate Experience w Polsce 2021

6. edycja Raportu Candidate Experience w Polsce to wszystko, co branża HR musi wiedzieć, aby dbać o doświadczenia kandydatów na miarę „pracodawcy roku”.

Raport Candidate Experience 2021

Raport „Efektywność rekrutacji”

Podnoszenie efektywności procesów rekrutacyjnych to wyzwanie, z którym mierzy się cała branża HR. Jeśli zadajesz sobie pytanie co zrobić, żeby usprawnić rekrutacje w swojej organizacji ten raport to coś dla Ciebie!
Raport Efektywność rekrutacji

Raport Candidate Experience w Polsce 2019

Czego oczekują kandydaci? Czy rekrutacyjne praktyki w Twojej organizacji są zbieżne z ich oczekiwaniami? Czy wrażenia wyniesione z procesu mają znaczenie? Pobierz raport i poznaj wyniki badania.
Raport Candidate Experience w Polsce 2019

Raport „RODO w rekrutacji”

Pobierz raport i sprawdź, jak długo przetwarzać dane osobowe kandydatów, jakie praktyki ochrony danych osobowych stosują pracodawcy i co należy zrobić, by prowadzenie rekrutacji było zgodne z prawem!
Raport "RODO w rekrutacji"

Raport Candidate Experience w Polsce 2018

Aż 81% kandydatów oczekuje informacji o powodach niezakwalifikowania do kolejnego etapu rekrutacji. Niestety tylko 18% z nich taką informację otrzymuje. Pobierz raport, by dowiedzieć się więcej.
Raport Candidate Experience 2018

Masz pytania?

Świetnie się składa! My mamy sporo dobrych odpowiedzi.

Czego potrzebujesz?