Pozyskiwanie talentów

Wykorzystaj potencjał wielokanałowej rekrutacji i złów najlepsze talenty dopasowane do Twojej organizacji.

Wykorzystaj w pełni potencjał swoich rekrutacji

Dzięki możliwościom eRecruiter masz pewność, że docierasz z ofertą do wszystkich właściwych kandydatów, a do dalszych etapów zapraszasz tych naprawdę najlepszych.

Multipublikacja ogłoszeń

Chcesz zamieszczać ogłoszenia w wielu miejscach jednocześnie i mieć nad nimi pełną kontrolę?

Z eRecruiter opublikujesz swoje oferty na 30 różnych portalach pracy! Ty zdecydujesz, czy będą to duże ogólnopolskie witryny, czy mniejsze – lokalne i branżowe, serwisy płatne czy darmowe. Publikuj szybko  m. in. na Pracuj.pl, olx.pl, infopraca.pl, gowork.pl, aplikuj.pl.

Sprawdzaj, które kanały są najskuteczniejsze i skupiaj się na nich. Bądź wszędzie tam, gdzie szukają Cię zawodowe talenty! Bo więcej wartościowych źródeł oznacza więcej wartościowych aplikacji.

NOWOŚĆ

Zawsze aktualna Strona Kariera

Czy wiesz, że Strona Kariery to rekrutacyjna wizytówka każdej firmy i cenne źródło pozyskiwania kandydatów?

Jeśli jeszcze jej nie masz, nie ma problemu! eRecruiter daje Ci do dyspozycji dwa wygodne narzędzia:

  • Kreator Stron Karier – prosty kreator, za pomocą którego w kilkanaście minut całkowicie samodzielnie stworzysz atrakcyjną i nowoczesną stronę.
  • Strona Kariery PRO – intuicyjne i zaawansowane narzędzie, z którym stworzysz profesjonalną, dobrze widoczną w Google i w pełni spersonalizowaną Stronę Kariery: Twój magnes na kandydatów.

A może masz już Stronę Kariera? Zintegruj ją z systemem i ciesz się banalnie prostą publikacją ofert bezpośrednio z eRecruiter.

Pokaż się kandydatom od najlepszej strony! Wzmocnij pozytywny wizerunek firmy jako pracodawcy i zyskaj dodatkowe źródło aplikacji.

Dowiedz się więcej

Moduł Poleceń Pracowniczych

Korzystaj z rekomendacji pracowników – taniej i szybciej pozyskuj lepiej dopasowanych kandydatów!

Moduł Poleceń Pracowniczych w eRecruiter pozwoli Ci wdrożyć lub usprawnić istniejący już system poleceń kandydatów przez pracowników Twojej organizacji. Wystarczy kilka kliknięć, a dopasujesz stronę Poleceń Pracowniczych do potrzeb swojej firmy, opublikujesz na niej ogłoszenia i zautomatyzujesz procesy.

System poleceń to także dodatkowe korzyści: lepszy wizerunek pracodawcy w oczach kandydatów, większe zaangażowanie pracowników w procesy rekrutacyjne i dodatkowy benefit dla nich.

Przekonaj się, że zaufani pracownicy to najlepsze źródło nowych, cennych kontaktów!

Dowiedz się więcej

Efektywność źródeł publikacji

Kontroluj skuteczność kanałów, w których zamieszczasz oferty, dzięki naszym narzędziom do analityki.

W systemie eRecruiter czekają na Ciebie pogłębione raporty, dzięki którym sprawdzisz, z jakiego źródła pochodzą kandydaci na każdym etapie Twojego procesu rekrutacyjnego. Otrzymasz do ręki dane, które pomogą Ci podjąć decyzję, z jakimi miejscami publikacji ofert chcesz dalej współpracować.

Czytelne profile kandydatów

Przekonaj się, że etap selekcji CV może być przyjemny!

Dzięki czytelnym profilom kandydatów wygodnie przejrzysz aplikacje pochodzące z najróżniejszych źródeł. Sczytasz dokumenty, dodasz notatki, wyślesz i odbierzesz wiadomości – wszystko to w jednym miejscu!

Twoje działania zapiszą się w historii systemu, dzięki czemu później łatwiej sprawdzisz, jakie akcje zostały już podjęte.

Filtrowanie i wyszukiwanie na bieżąco

Z nami bez problemu namierzysz konkretną osobę w nawet największym zbiorze kandydatów.

Rozbudowany moduł filtrowania aplikacji pozwoli Ci szybciej znaleźć kandydatów, których szukasz, niezależnie od tego, z jakiego źródła pochodzi ich aplikacja. Wyszukiwarka dodatkowo zawęzi zakres wyszukiwania po wpisanych przez Ciebie słowach kluczowych dzięki skanowaniu dokumentów kandydata i dodanych notatek.

Wszystko, czego potrzebujesz do skutecznej rekrutacji

Voiceboty, chatboty, testy kompetencji, ankiety NPS, integracje ze Stroną Kariera… i wiele innych! Dzięki eRecruiter z łatwością wykorzystasz możliwości, jakie stwarza Ci dziś branża HR Tech.

Do Twojej dyspozycji oddajemy obszerną i stale rosnącą pulę dodatków zintegrowanych z naszym systemem, dostarczanych przez naszych zaufanych partnerów.

Przetestuj eRecruiter

Wykorzystaj potencjał rekrutacji wielokanałowej z eRecruiter.

Czego potrzebujesz?