Podcasty

Czerp wiedzę od najlepszych! W naszych podcastach i webinarach goszczą wybitni specjaliści rynku HR. Pomogą Ci doskonalić się w pracy i prowadzić jeszcze lepsze rekrutacje.

Podcasty

Inspirujące rozmowy i wywiady

Podcast: Przesiadka na lepsze silniki, czyli intuicyjne systemy i sztuczna inteligencja w HR

Jak HR-owcy mogą zacząć przygodę ze sztuczną inteligencją i czy powinni mieć wobec niej kompleksy? Czy coraz lepsze i nowocześniejsze narzędzia mogą stać się zbyt skomplikowane dla użytkowników? Bartosz Klimaszewski, menedżer Działu Rozwoju Produktu w eRecruiter, sprowadza na ziemię wiele technologicznych pojęć – m. in. ChatGPT, czyli gorący temat ostatnich tygodni.

Dolina HRowa: Automatyzacja procesów, czyli klucz do skutecznego HR.

Automatyzacja procesów HR-owych to bardziej efektywne procesy, lepsze candidate experience, oszczędność czasu rekruterów i managerów oraz kosztów. Dzięki technologii  i platformom typu marketplace dostęp do nowoczesnych narzędzi wspierających automatyzację nie jest zarezerwowany już tylko dla największych i najbogatszych organizacji.

Z rozmowy z Konradem Szczygłem, Headem of eRecruiter HR Marketplace dowiesz się czym jest marketplace w branży HR i jak wspiera on rekruterów i manadżerów w codziennych zadaniach.

Podcast: Mądre i zwinne HR-y, czyli jak inwestować w zarządzanie zasobami ludzkimi?

HR-owcy pracują na obszarze, w którym spotykają się potrzeby zarządu, menedżerów, wszystkich pracowników i kandydatów. Dlatego decyzja o inwestowaniu w HR to obietnica złożona każdej z tych grup. Jak mądrze rozwijać obszar zarządzania zasobami ludzkimi, dobierać konkretne narzędzia i rozwiązania? Posłuchaj podcastu z Adamem Wielebskim, dyrektorem komercyjnym w eRecruiter.

Podcast: Dobre wyniki, czyli co mierzyć i liczyć w rekrutacji?

Rekruterzy i raporty – jak wygląda kwestia zbierania i analizowania danych w branży HR? Posłuchaj rozmowy z Agnieszką Pyzik-Fiedoruk i Gabrielą Sierankiewicz z eRecruiter. Dowiesz się, jak zaprzyjaźnić się z HR-owymi danymi i ułatwić sobie proces systematycznej analizy.

Podcast: Jak automatyzacja wspiera Candidate Experience?

Rekruter może być jednocześnie troskliwym przewodnikiem dla kandydatów oraz skutecznym łowcą talentów. W jaki sposób? Mądrze wspierając się technologią i automatyzacją. Posłuchaj rozmowy!

Podcast: Jak inwestować w kulturę organizacyjną?

Zadowoleni pracownicy to najlepsi rekruterzy. Jak budować kulturę organizacyjną, która aktywnie dba o wysoki poziom satysfakcji z pracy? Posłuchaj rozmowy z CEO Worksmile!

Podcast: Jak projektujemy systemy wspierające HR?

Wejdź do „kuchni” eRecruiter! Posłuchaj, w jaki sposób docieramy do potrzeb i bolączek branży HR by tworzyć funkcje, które realnie usprawniają pracę rekruterów.

Podcast: Jak utrzymać ciągłość produkcji, czyli o rekrutacji pracowników liniowych w Pilkington IGP

Jakie są cechy skutecznej rekrutacji pracowników liniowych? Ile jest etapów rekrutacji i czym się charakteryzują? Zapraszamy do posłuchania podcastu

Masz pytania?

Świetnie się składa! My mamy sporo dobrych odpowiedzi.

Czego potrzebujesz?