Podcasty

Czerp wiedzę od najlepszych! W naszych podcastach i webinarach goszczą wybitni specjaliści rynku HR. Pomogą Ci doskonalić się w pracy i prowadzić jeszcze lepsze rekrutacje.

Podcasty

Inspirujące rozmowy i wywiady

Podcast: Mądre i zwinne HR-y, czyli jak inwestować w zarządzanie zasobami ludzkimi?

HR-owcy pracują na obszarze, w którym spotykają się potrzeby zarządu, menedżerów, wszystkich pracowników i kandydatów. Dlatego decyzja o inwestowaniu w HR to obietnica złożona każdej z tych grup. Jak mądrze rozwijać obszar zarządzania zasobami ludzkimi, dobierać konkretne narzędzia i rozwiązania? Posłuchaj podcastu z Adamem Wielebskim, dyrektorem komercyjnym w eRecruiter i przygotuj się na wyzwania, które będą kształtować krajobraz HR w następnych latach.

Podcast: Dobre wyniki, czyli co mierzyć i liczyć w rekrutacji?

Rekruterzy i raporty – jak wygląda kwestia zbierania i analizowania danych w branży HR? Posłuchaj rozmowy z Agnieszką Pyzik-Fiedoruk i Gabrielą Sierankiewicz z eRecruiter. Dowiesz się, jak zaprzyjaźnić się z HR-owymi danymi i ułatwić sobie proces systematycznej analizy.

eRecruiter Lab 3.0: Nowoczesna komunikacja w HR

4 lekcje, które kompleksowo przeprowadzą Cię przez wszystkie poziomy komunikacji wewnątrzfirmowej. Dowiesz się, jak rozmawiać z zarządem, menadżerami i pracownikami, aby zyskać wsparcie i zaangażowanie dla inicjatyw HR.

Podcast: Jak automatyzacja wspiera Candidate Experience?

Rekruter może być jednocześnie troskliwym przewodnikiem dla kandydatów oraz skutecznym łowcą talentów. W jaki sposób? Mądrze wspierając się technologią i automatyzacją. Posłuchaj rozmowy!

Podcast: Jak inwestować w kulturę organizacyjną?

Zadowoleni pracownicy to najlepsi rekruterzy. Jak budować kulturę organizacyjną, która aktywnie dba o wysoki poziom satysfakcji z pracy? Posłuchaj rozmowy z CEO Worksmile!

Podcast: Jak projektujemy systemy wspierające HR?

Wejdź do „kuchni” eRecruiter! Posłuchaj, w jaki sposób docieramy do potrzeb i bolączek branży HR by tworzyć funkcje, które realnie usprawniają pracę rekruterów.

Podcast: Jak utrzymać ciągłość produkcji, czyli o rekrutacji pracowników liniowych w Pilkington IGP

Jakie są cechy skutecznej rekrutacji pracowników liniowych? Ile jest etapów rekrutacji i czym się charakteryzują? Zapraszamy do posłuchania podcastu

eRecruiter Lab: 5 obowiązkowych lekcji copywritingu dla HR-u!

O tym jak odzwierciedlić biznesowe DNA przy użyciu słów i jakie są najlepsze praktyki o których warto pamiętać, pisząc do kandydata – w 5 krótkich lekcjach, opowie nasz ekspert Filip Nocny.

Masz pytania?

Świetnie się składa! My mamy sporo dobrych odpowiedzi.

Czego potrzebujesz?