Podcasty

Czerp wiedzę od najlepszych! W naszych podcastach i webinarach goszczą wybitni specjaliści rynku HR. Pomogą Ci doskonalić się w pracy i prowadzić jeszcze lepsze rekrutacje.

Inspirujące rozmowy i wywiady

Podcast: Od rekrutera dla rekruterów, czyli jakie narzędzia AI poleca Grzegorz Deszczka

Jakie narzędzia AI są dostępne dla rekruterów i z czego korzystają? Kliknij i słuchaj rozmowy z Grzegorzem Deszczką, czyli Rekruterem z Brodą.

podcast-dolina-hrowa-ai-w-hr

Podcast: Nie ma złych pytań, czyli co to jest ATS?

Wspólnie z Robertem Gałązką i Mateuszem Kozubkiem z eRecruiter rozszyfrowujemy skrót „system ATS”. Okazuje się, że najpopularniejsze narzędzie, z którego korzysta branża HR, wcale nie oznacza, że jest powszechnie znane.

Grafika promująca podcast Dolina HRowa pt. Co to jest ATS?

Podcast: Jak zamienić pracę w HR w karierę edukatorki w sieci?

Czy wiedza na temat rekrutacji ma szansę przebić się w sieci i serwisach społecznościowych? Jak z rekruterki i specjalistki HR stać się kreatorką treści i edukatorką, która zgromadzi wokół siebie zaangażowaną społeczność? Posłuchajcie podcastu  z Joanną Urbańską, twórczynią marki „Rekrutuj z Pasją”.

Grafika promująca podcast Dolina HRowa z udziałem Joanny Urbańskiej

Podcast: Przesiadka na lepsze silniki, czyli intuicyjne systemy i sztuczna inteligencja w HR

Jak HR-owcy mogą zacząć przygodę ze sztuczną inteligencją i czy powinni mieć wobec niej kompleksy? Czy coraz lepsze i nowocześniejsze narzędzia mogą stać się zbyt skomplikowane dla użytkowników? Bartosz Klimaszewski, menedżer Działu Rozwoju Produktu w eRecruiter, sprowadza na ziemię wiele technologicznych pojęć – m. in. ChatGPT, czyli gorący temat ostatnich tygodni.

podcast-erecruiter-dolina-hrowa-plg-sztuczna-inteligencja

Dolina HRowa: Automatyzacja procesów, czyli klucz do skutecznego HR.

Automatyzacja procesów HR-owych to bardziej efektywne procesy, lepsze candidate experience, oszczędność czasu rekruterów i managerów oraz kosztów. Dzięki technologii  i platformom typu marketplace dostęp do nowoczesnych narzędzi wspierających automatyzację nie jest zarezerwowany już tylko dla największych i najbogatszych organizacji.

Z rozmowy z Konradem Szczygłem, Headem of eRecruiter HR Marketplace dowiesz się czym jest marketplace w branży HR i jak wspiera on rekruterów i manadżerów w codziennych zadaniach.

Podcast: Mądre i zwinne HR-y, czyli jak inwestować w zarządzanie zasobami ludzkimi?

HR-owcy pracują na obszarze, w którym spotykają się potrzeby zarządu, menedżerów, wszystkich pracowników i kandydatów. Dlatego decyzja o inwestowaniu w HR to obietnica złożona każdej z tych grup. Jak mądrze rozwijać obszar zarządzania zasobami ludzkimi, dobierać konkretne narzędzia i rozwiązania? Posłuchaj podcastu z Adamem Wielebskim, dyrektorem komercyjnym w eRecruiter.

Podcast: Dobre wyniki, czyli co mierzyć i liczyć w rekrutacji?

Rekruterzy i raporty – jak wygląda kwestia zbierania i analizowania danych w branży HR? Posłuchaj rozmowy z Agnieszką Pyzik-Fiedoruk i Gabrielą Sierankiewicz z eRecruiter. Dowiesz się, jak zaprzyjaźnić się z HR-owymi danymi i ułatwić sobie proces systematycznej analizy.

Podcast: Jak automatyzacja wspiera Candidate Experience?

Rekruter może być jednocześnie troskliwym przewodnikiem dla kandydatów oraz skutecznym łowcą talentów. W jaki sposób? Mądrze wspierając się technologią i automatyzacją. Posłuchaj rozmowy!

Masz pytania?

Świetnie się składa! My mamy sporo dobrych odpowiedzi.

Czego potrzebujesz?