Wiedza

Poznaj nasze autorskie publikacje. Czekają na Ciebie wnikliwe raporty z rynku, inspirujące e-booki oraz podcasty i webinary, do których zapraszamy fascynujących gości.

Wiedza

Zdobywaj wiedzę, by rekrutować szybko, skutecznie i przyjaźnie.

Podcast: Przesiadka na lepsze silniki, czyli intuicyjne systemy i sztuczna inteligencja w HR

Jak HR-owcy mogą zacząć przygodę ze sztuczną inteligencją i czy powinni mieć wobec niej kompleksy? Czy coraz lepsze i nowocześniejsze narzędzia mogą stać się zbyt skomplikowane dla użytkowników? Bartosz Klimaszewski, menedżer Działu Rozwoju Produktu w eRecruiter, sprowadza na ziemię wiele technologicznych pojęć – m. in. ChatGPT, czyli gorący temat ostatnich tygodni.

Dolina HRowa: Automatyzacja procesów, czyli klucz do skutecznego HR.

Automatyzacja procesów HR-owych to bardziej efektywne procesy, lepsze candidate experience, oszczędność czasu rekruterów i managerów oraz kosztów. Dzięki technologii  i platformom typu marketplace dostęp do nowoczesnych narzędzi wspierających automatyzację nie jest zarezerwowany już tylko dla największych i najbogatszych organizacji.

Z rozmowy z Konradem Szczygłem, Headem of eRecruiter HR Marketplace dowiesz się czym jest marketplace w branży HR i jak wspiera on rekruterów i manadżerów w codziennych zadaniach.

Podcast: Mądre i zwinne HR-y, czyli jak inwestować w zarządzanie zasobami ludzkimi?

HR-owcy pracują na obszarze, w którym spotykają się potrzeby zarządu, menedżerów, wszystkich pracowników i kandydatów. Dlatego decyzja o inwestowaniu w HR to obietnica złożona każdej z tych grup. Jak mądrze rozwijać obszar zarządzania zasobami ludzkimi, dobierać konkretne narzędzia i rozwiązania? Posłuchaj podcastu z Adamem Wielebskim, dyrektorem komercyjnym w eRecruiter.

Raport „Efektywność rekrutacji 2023”

Sprawdź, jak praktycy HR oceniają efektywność procesów w swoich organizacjach. Pobierz raport, aby poznać sprawdzone sposoby ekspertów na stałe podnoszenie efektywności rekrutacji!

Podcast: Dobre wyniki, czyli co mierzyć i liczyć w rekrutacji?

Rekruterzy i raporty – jak wygląda kwestia zbierania i analizowania danych w branży HR? Posłuchaj rozmowy z Agnieszką Pyzik-Fiedoruk i Gabrielą Sierankiewicz z eRecruiter. Dowiesz się, jak zaprzyjaźnić się z HR-owymi danymi i ułatwić sobie proces systematycznej analizy.

eRecruiter Lab 3.0: Nowoczesna komunikacja w HR

4 lekcje, które kompleksowo przeprowadzą Cię przez wszystkie poziomy komunikacji wewnątrzfirmowej. Dowiesz się, jak rozmawiać z zarządem, menadżerami i pracownikami, aby zyskać wsparcie i zaangażowanie dla inicjatyw HR.

Podcast: Jak automatyzacja wspiera Candidate Experience?

Rekruter może być jednocześnie troskliwym przewodnikiem dla kandydatów oraz skutecznym łowcą talentów. W jaki sposób? Mądrze wspierając się technologią i automatyzacją. Posłuchaj rozmowy!

Kompendium wiedzy o badaniach candidate experience

Pobierz e-booka pełnego eksperckich wskazówek, wyników badań i przykładów, dzięki któremu dowiesz się, jak prowadzić i interpretować badania satysfakcji kandydatów w Twojej organizacji.

Masz pytania?

Świetnie się składa! My mamy sporo dobrych odpowiedzi.

Czego potrzebujesz?