E-booki

Pogłębiaj swoją wiedzę na temat procesu rekrutacji. Nasze e-booki łączą teorię z praktycznymi wskazówkami, które łatwo zastosujesz w swojej codziennej pracy.

Materiały i publikacje w zasięgu ręki

E-book „Automatyzacja procesów oraz zastosowanie AI w HR i rekrutacji”

Sprawdź, jak automatyzacje oraz sztuczna inteligencja mogą zwiększyć efektywność procesów rekrutacyjnych!

E-book „Jak stworzyć estetyczną Stronę Kariery?”

Inspiracje, porady i wskazówki, które możesz zastosować w swojej pracy, by stworzyć estetyczną Stronę Kariery, a tym samym przyciągnąć więcej kandydatów.

Kompendium wiedzy o badaniach candidate experience

Pobierz e-booka pełnego eksperckich wskazówek, wyników badań i przykładów, dzięki któremu dowiesz się, jak prowadzić i interpretować badania satysfakcji kandydatów w Twojej organizacji.

e-book „Wirtualne targi pracy”

Pobierz e-book Wirtualne targi pracy – jak budować wizerunek i pozyskiwać aplikacje podczas targów pracy online, który prowadzi przez proces przygotowania do takiego wydarzenia oraz udziału w nim.

Wirtualne targi pracy

e-book „Persona kandydata w rekrutacji”

Pobierz pigułkę wiedzy nt. tworzenia person kandydatów w rekrutacji. W e-booku znajdziesz wiedzę, wskazówki, porady, opinie ekspertów, listę korzyści z posiadania person, przykłady opisów i ich zastosowania w rekrutacji i HR.
Persona kandydata w rekrutacji

e-book „Marketing rekrutacyjny, który trafia do serc kandydatów”

Każdy pracodawca chce przyciągnąć najlepszych kandydatów, ale nie każdy wie, jak ich zatrzymać. Pobierz e-book i dowiedz się, co zrobić, by marketing rekrutacyjny firmy był skuteczny i odpowiedzialny.
Marketing rekrutacyjny

e-book „Trendy i nowoczesne narzędzia HR, które warto znać”

Rok 2020 i odnalezienie się w zdalnym świecie rekrutacyjnym było nie lada wyzwaniem. A co niesie 2021? Zapytaliśmy ekspertów branży HR. Pobierz e-book i poznaj ich opinię!!
Trendy i nowoczesne narzędzia HR, które warto znać

e-book „Rekrutacja pracowników liniowych wg Pilkington IGP”

Rekrutacja pracowników liniowych to wyzwanie! Aby zachować ciągłość pracy fabryki, proces rekrutacyjny musi idealnie. Skorzystaj z doświadczenia Pilkington IGP.
Rekrutacja pracowników liniowych

Masz pytania?

Świetnie się składa! My mamy sporo dobrych odpowiedzi.

Czego potrzebujesz?