E-booki

Pogłębiaj swoją wiedzę na temat procesu rekrutacji. Nasze e-booki łączą teorię z praktycznymi wskazówkami, które łatwo zastosujesz w swojej codziennej pracy.

E-booki

Materiały i publikacje w zasięgu ręki

Kompendium wiedzy o badaniach candidate experience

Pobierz e-booka pełnego eksperckich wskazówek, wyników badań i przykładów, dzięki któremu dowiesz się, jak prowadzić i interpretować badania satysfakcji kandydatów w Twojej organizacji.

e-book „Wirtualne targi pracy”

Pobierz e-book Wirtualne targi pracy – jak budować wizerunek i pozyskiwać aplikacje podczas targów pracy online, który prowadzi przez proces przygotowania do takiego wydarzenia oraz udziału w nim.

e-book „Persona kandydata w rekrutacji”

Pobierz pigułkę wiedzy nt. tworzenia person kandydatów w rekrutacji. W e-booku znajdziesz wiedzę, wskazówki, porady, opinie ekspertów, listę korzyści z posiadania person, przykłady opisów i ich zastosowania w rekrutacji i HR.

e-book „Marketing rekrutacyjny, który trafia do serc kandydatów”

Każdy pracodawca chce przyciągnąć najlepszych kandydatów, ale nie każdy wie, jak ich zatrzymać. Pobierz e-book i dowiedz się, co zrobić, by marketing rekrutacyjny firmy był skuteczny i odpowiedzialny.

e-book „Trendy i nowoczesne narzędzia HR, które warto znać”

Rok 2020 i odnalezienie się w zdalnym świecie rekrutacyjnym było nie lada wyzwaniem. A co niesie 2021? Zapytaliśmy ekspertów branży HR. Pobierz e-book i poznaj ich opinię!!

e-book „Rekrutacja pracowników liniowych wg Pilkington IGP”

Rekrutacja pracowników liniowych to wyzwanie! Aby zachować ciągłość pracy fabryki, proces rekrutacyjny musi idealnie. Skorzystaj z doświadczenia Pilkington IGP.

e-book „RODO w rekrutacji: najczęściej zadawane pytania”

RODO w rekrutacji nadal rodzi wiele pytań. Jeśli i Ty masz listę zagadnień, które budzą Twoje wątpliwości, to materiał dla Ciebie! Pobierz e-book i bądź na bieżąco.

e-book „Skuteczna komunikacja drogą do sukcesu w rekrutacji”

Jak i kiedy odpowiadać kandydatom? Na jakim etapie procesu? Poznaj triki rekruterów na skuteczną komunikację (nie tylko z kandydatami) w rekrutacji.

Masz pytania?

Świetnie się składa! My mamy sporo dobrych odpowiedzi.

Czego potrzebujesz?