Nowa jakość współpracy z biznesem

Zapewnij współpracownikom stały i szybki dostęp do informacji nt. procesu rekrutacyjnego.

Sprawna wymiana informacji

  • Informuj kierowników o interesujących i rekomendowanych aplikacjach, wysyłając im Interaktywne Karty Kandydatów, które nie obciążają skrzynek mailowych.
  • Twoi współpracownicy otrzymają dostęp do profili kandydatów, które mogą oceniać i dodawać notatki. Informacje zwrotne trafiają na bieżąco do systemu, dzięki czemu podejmujesz decyzje szybciej.
  • img
  • img

Nieograniczony dostęp

Dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej na telefony i tablety (z systemami iOS i Android) Ty i Twoi współpracownicy możecie przeglądać profile kandydatów, ich odpowiedzi z formularza aplikacyjnego oraz dodawać oceny lub notatki zaraz po, a nawet jeszcze w trakcie spotkania rekrutacyjnego.

img

Strategiczna rola HR

Zostań strategicznym partnerem biznesu w Twojej firmie. Informuj na bieżąco managerów oraz wszystkie osoby zaangażowane w procesy rekrutacyjne, jakie są efekty działań prowadzonych przez dział HR.

Dzięki stałemu monitoringowi projektów rekrutacyjnych możesz jeszcze lepiej planować pracę w zespołach, przewidywać przyszłe potrzeby biznesu i jeszcze precyzyjniej na nie odpowiadać.

img
eRecruiter to doskonałe narzędzie wspierające procesy rekrutacyjne. System zapewnia dostęp do aplikacji kandydatów wszystkim osobom zaangażowanym w rekrutację w naszej firmie, co znacznie przyspiesza proces selekcji cv.
Paulina Maliszewska, Starszy Specjalista HR, Douglas Polska

Zobacz jak działają automatyczne raporty w eRecruiter

Dowiedz się więcej    

Przejdź na nowy poziom współpracy z biznesem