Candidate Experience

Buduj pozytywne doświadczenia kandydatów już od pierwszych etapów rekrutacji. Wzmacniaj relacje z nimi dzięki narzędziom do wygodnej, bieżącej komunikacji.

Candidate Experience

Bądźcie w dobrym kontakcie!

Wierzymy, że rekrutacja nie musi być stresująca, a utrzymywanie regularnego kontaktu z kandydatem uciążliwe. Dlatego tradycyjny proces zmieniamy w ekscytującą rekrutacyjną przygodę. Zobacz jak!

Kreator Stron Karier

Zakładka “kariera” to jedno z pierwszych miejsc, jakie odwiedza na stronie Twojej firmy kandydat do pracy. Spraw, by odpowiadała jego oczekiwaniom i potrzebom. Z eRecruiter to proste!

Dzięki naszemu Kreatorowi Stron Karier całkowicie samodzielnie stworzysz spersonalizowaną i atrakcyjną stronę kariery. Samodzielnie, czyli bez angażowania innych działów firmy czy zewnętrznej agencji. Co więcej – bezpośrednio z systemu eRecruiter opublikujesz na swojej stronie także aktualne oferty pracy.

Pokaż kandydatom, że dbasz o ich perspektywę! Zatroszcz się o swój wizerunek w sieci i zyskaj dodatkowe źródło pozyskiwania wartościowych aplikacji.

NOWOŚĆ

Badanie Satysfakcji Kandydatów

A gdyby tak spojrzeć na rekrutację z perspektywy kandydata?

Niemal 80% kandydatów deklaruje gotowość do podzielenia się opinią na temat procesu rekrutacyjnego. Wykorzystaj tę szansę, by zapewnić najlepsze candidate experience w Twojej organizacji.

Z modułem Badanie Satysfakcji Kandydatów w eRecruiter zbierzesz cenne informacje zwrotne o rekrutacji, by jeszcze lepiej odpowiadać na oczekiwania kandydatów!

Dowiedz się więcej

Szeroki wybór szablonów wiadomości

Kto powiedział, że spersonalizowana komunikacja to dużo zachodu?

Dzięki naszym szablonom wiadomości ułatwisz pracę zespołu i uspójnisz komunikację z kandydatami w całym dziale HR. Możesz dostosować gotowe szablony do potrzeb swojej organizacji lub stworzyć zupełnie nowe, pasujące do zaplanowanych działań. Inteligentne pola danych pozwolą Ci szybko spersonalizować wiadomości. Podczas ich wysyłki do kandydatów system automatycznie uzupełni je o uzyskane wcześniej informacje.

Efekt? Ty i Twój zespół oszczędzacie czas, a Twoi kandydaci czują się zaopiekowani. Win-win!

Pełna historia korespondencji

Teraz wyślesz i odbierzesz wiadomości bezpośrednio w systemie eRecruiter! Bez zbędnego przeszukiwania folderów szybko sprawdzisz, jakie ustalenia z kandydatem były już podejmowane.

Lista konwersacji dostępna będzie tylko dla tych użytkowników konta, którzy zyskają dostęp do profilu danego kandydata.

Koniec z przetrząsaniem całej poczty w poszukiwaniu tego jednego właściwego maila!

Poznaj system

Spotkania, o których kandydat nie zapomni

Bo pamięci i punktualności warto nieco dopomóc!

Z eRecruiter wyślesz kandydatom wiadomości e-mail i SMS z najważniejszymi informacjami o zaplanowanych spotkaniach rekrutacyjnych. Dodatkowo system wyśle też rekrutowanej osobie automatyczną informację z przypomnieniem na 24 godziny przed wydarzeniem.

Dzięki udostępnionej w wiadomościach możliwości odwołania spotkania kandydat w razie potrzeby może je anulować, a Ty natychmiast będziesz o tym wiedzieć.

Prosta i szybka informacja zwrotna

Bo każdy lubi wiedzieć, na czym stoi, zwłaszcza, gdy znajduje się w środku procesu rekrutacyjnego, prawda?

Twoi kandydaci czekają na wiadomości dotyczące statusu swoich aplikacji. Wyjdź naprzeciw ich oczekiwaniom! Za pomocą kilku kliknięć w eRecruietr wyślesz (indywidualnie lub masowo) informacje zwrotne na temat bieżącego statusu w rekrutacji.

Pokaż kandydatom, że szanujesz ich czas i obserwuj, jak zyskuje employer branding Twojej firmy!

Spotkania rekrutacyjne online

Odległość lub tryb pracy nie mają już znaczenia!

Z eRecruiter poprowadzisz rekrutacje bez konieczności rzeczywistego kontaktu z kandydatem. Umówisz rozmowę online bezpośrednio z systemu, korzystając z wbudowanego narzędzia lub z integracji z MS Teams czy Google Meet.

Prowadź rozmowę, udostępniaj materiały i dziel się plikami z kandydatem – wszystko to w pełni zdalnie!

Przetestuj eRecruiter

Zadbaj o Candidate Experience z lekkością.

Czego potrzebujesz?