Bądź spokojny o bezpieczeństwo rekrutacji

eRecruiter zabezpiecza i przetwarza dane kandydatów na każdym etapie procesu rekrutacyjnego zgodnie z wytycznymi GIODO oraz standardami UE.

Bezpieczeństwo już od pierwszego kontaktu z kandydatem

Aplikacje, które dostajesz od kandydatów mogą być bezpieczne niczym w bankowym sejfie. W jaki sposób? eRecruiter jest zabezpieczony podobnie jak internetowe konta bankowe – ma wdrożoną specjalną politykę haseł i gwarantuje bezpieczeństwo zbieranych danych kandydatów dzięki m.in. połączeniu szyfrowanemu SSL. Ty i kandydaci możecie to zweryfikować poprzez symbol zamkniętej kłódki przy pasku wyszukiwarki.

img

Niezbędne klauzule

  • Dzięki eRecruiter w prosty sposób zarządzasz klauzulami i zgodami oznaczonymi przez kandydata w formularzu rekrutacyjnym. Do Twojej dyspozycji są gotowe szablony przygotowane przez naszych ekspertów. Możesz także stworzyć swoje w zależności od rekrutującej spółki.
  • W formularzu możesz zamieścić także prośbę o zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach. Jeżeli kandydat nie wyrazi zgody na udział w przyszłych projektach rekrutacyjnych, taka informacja zostanie umieszczona przy kandydacie w systemie.
  • img
  • img

Ukryte rekrutacje bez wątpliwości

Nawet podczas prowadzenia ukrytych rekrutacji masz obowiązek poinformować kandydata, do kogo trafiają jego dane (łącznie z nazwą i siedzibą firmy), w jakim celu są one przetwarzane oraz kto będzie miał do nich dostęp etc. Przy pomocy eRecruiter możesz automatycznie przesyłać tego typu informacje do kandydatów w wybranym przez siebie momencie. Wystarczy, że skorzystasz z możliwości tworzenia własnych szablonów wiadomości.

img

Bezpieczny obieg dokumentów

  • Bezpieczeństwo i poufność danych to priorytet systemu eRecruiter. Jako administrator to Ty decydujesz o tym, kto i do których kandydatów otrzyma dostęp. Robisz to samodzielnie poprzez nadanie uprawnień w systemie.
  • Jeżeli potrzebujesz podzielić się wybranymi aplikacjami z menadżerami innych działów, zrobisz to bez zbędnego drukowania czy przesyłania ich e-mailem – system wygeneruje dla menadżerów czasowy dostęp do kart kandydatów. Dzięki temu masz pewność, że aplikacje trafią w odpowiednie ręce.
  • img
  • img

Zobacz jak zarządzać rekrutacjami od ogłoszenia do zatrudnienia

Dowiedz się więcej    

Poznaj 5 mitów nt. przetwarzania danych osobowych kandydatów