Bezpieczne przetwarzanie danych

Korzystając z eRecruiter, zabezpieczasz dane kandydatów w najlepszy możliwy sposób, zgodnie z wytycznymi RODO.

Bezpieczeństwo danych od pierwszego kontaktu z kandydatem

Aplikacje, które dostajesz od kandydatów mogą być bezpieczne niczym w bankowym sejfie. W jaki sposób? eRecruiter jest zabezpieczony podobnie jak internetowe konta bankowe – ma wdrożoną specjalną politykę haseł i gwarantuje bezpieczeństwo zbieranych danych kandydatów dzięki m.in. połączeniu szyfrowanemu SSL. Ty i kandydaci możecie to zweryfikować poprzez symbol zamkniętej kłódki przy pasku wyszukiwarki.

img

Obsługa praw kandydatów

eRecruiter wesprze Cię w realizacji rozszerzonego katalogu praw dla kandydatów, które wprowadziło RODO. Specjalne funkcjonalności pomogą Ci spełnić:

  • prawo do usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym),
  • prawo do ograniczenia przetwarzania,
  • prawo do przenoszenia danych,
  • prawo do sprostowania danych.
img

Spełnienie obowiązku informacyjnego i zbieranie zgód

W eRecruiter możesz zdefiniować różne wzory klauzul, które pozwolą Ci zrealizować tzw. obowiązek informacyjny wobec kandydata. Dodatkowo system pomoże pobierać zgody od aplikujących. Klauzule i zgody wyświetlą się aplikującemu na formularzu aplikacyjnym podczas aplikowania, a Ty zobaczysz je na profilu kandydata w systemie.

img

Monitoring czasu przetwarzania danych

System eRecruiter monitoruje czas przetwarzania danych aplikacji. Odpowiednio wcześniej poinformuje Cię o upływającym terminie przetwarzania danych oraz oznaczy kandydata, którego dane należy usunąć.

img

Zarządzanie dostępami do systemu

To ty decydujesz, kto, przez jaki czas oraz do jakich danych ma dostęp. Możesz korzystać z kilku rodzajów dostępów do systemu, które pozwalają na ograniczenie lub rozszerzenie zakresu działań Twoich użytkowników. Dodatkowo wszystkie operacje w systemie eRecruiter są zapisywane.

img

Zobacz jak zarządzać rekrutacjami od ogłoszenia do zatrudnienia

Dowiedz się więcej    

RODO w pigułce - posłuchaj rad eksperta i przygotuj się na zmiany!