Przyjazny ekosystem rekrutacyjny

Stwórz przyjazny i efektywny ekosystem rekrutacyjny dopasowany do potrzeb
organizacji z wykorzystaniem sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań partnerów eRecruiter

Poznaj system

Atrakcyjny i angażujący program poleceń pracowniczych

Pozyskuj talenty dzięki poleceniom swoich pracowników i społeczności skupionej wokół Twojej firmy. Dzięki ShareHire i eRecruiter zwiększysz efektywność oraz zasięg rekomendacji, wzbogacisz program o atrakcyjny benefit w postaci nagród za polecenia, zautomatyzujesz komunikację z polecającymi i zarządzisz napływającymi aplikacjami w ramach systemu eRecruiter.

Dzięki integracji zachowasz też spójność komunikacji z kandydatami aplikującymi z różnych źródeł, co pozytywnie wpłynie na Candidate Experience i budowanie wizerunku pracodawcy.

Poznaj system
img

Tysiące rozmów z kandydatami w jednym czasie

HR Voicebot to rozwiązanie, które ułatwia rekruterom etap selekcji aplikacji. Voicebot od Apifonica zadzwoni do kandydatów maksymalnie 5 minut po zaaplikowaniu na ofertę pracy i przeprowadzi z nimi wywiady. Pełen raport z rozmów zobaczysz w systemie eRecruiter, a Voicebot automatycznie zmieni etapy procesu rekrutacji.

Zastosowanie voicebota w połączeniu z systemem ATS to skrócenie czasu rekrutacji, odciążenie rekruterów od czasochłonnej ręcznej pracy i szybsze zatrudnianie odpowiednich osób zgodnie z oczekiwaniami biznesu.

Poznaj system
img

Kandydaci IT na wyciągnięcie ręki

Inhire.io to platforma rekrutacyjna dedykowana kandydatom IT. Wykorzystując sztuczną inteligencję platforma dostarczy Twoją ofertę bezpośrednio na adresy email tysięcy zarejestrowanych kandydatów, którzy jednym kliknięciem mogą zaakceptować ofertę.

Kandydaci pojawiają się od razu w systemie eRecruiter, a wszystkie informacje zamknięte są w jednym miejscu.

Poznaj system
img

Badanie satysfakcji kandydatów jednym kliknięciem

Jeden klik – to wystarczy, aby do wszystkich lub wybranych kandydatów trafiła ankieta z oceną rekrutacji. Tyle również dzieli Cię od uzyskania wglądu w poziom satysfakcji osób ubiegających się o pracę w Waszej firmie.

Dzięki połączeniu eRecruiter i Webankiety, ankieta z pytaniami na temat przebiegu rekrutacji zostanie wysłana na adresy e-mail kandydatów automatycznie.

Poznaj system
img

Skuteczna weryfikacja kompetencji kandydatów

Badaj i sprawdzaj kompetencje kandydatów kluczowe dla Twojej organizacji z pomocą szerokiej gamy testów psychometrycznych, inteligencji i umiejętności Talent Bridge. Za pomocą systemu eRecruiter zautomatyzujesz wysyłkę testów oraz raportowanie ich wyników, a ponadto:

  • zmniejszysz ryzyko poniesienia kosztów zatrudnienia nieodpowiedniej osoby,
  • zadbasz o candidate experience.
Poznaj system
img

Komunikacja z kandydatami na miarę potrzeb

Pozwól swoim kandydatom aplikować w komfortowym środowisku dowolnego chatu i ciesz się automatyczną preselekcją w systemie eRecruiter! Rekrutuj szybciej i bardziej wydajnie.

Z chatbotem Wandlee możesz m.in.:

  • zautomatyzować pierwszy etap preselekcji, zyskując odpowiednie oznaczenia kandydatów w systemie,
  • uprościć komunikację, dzięki wysyłaniu masowych powiadomień do wybranej listy kandydatów,
  • przetestować różne komunikaty i wybrać najlepszy.
Poznaj system
img

Zobacz jak szybko i efektywnie zarządzać rekrutacjami

Dowiedz się więcej    

Zarządzaj procesami rekrutacyjnymi w przyjaznym ekosystemie