System dobrze ułożony

Projektuj procesy rekrutacyjne, które usprawnią Twoją codzienną pracę i odpowiedzą na potrzeby biznesowe organizacji.

Idealny lejek rekrutacyjny

Twórz własne etapy rekrutacji lub korzystaj z gotowych propozycji. W zależności od rodzaju i poziomu stanowiska decyduj, ile ich będzie oraz jaki będą miały charakter. Na każdym etapie prowadź uporządkowaną i spersonalizowaną komunikację z kandydatami, biznesem oraz pozostałymi członkami zespołu HR.

img

Prosta i szybka informacja zwrotna

Kandydaci czekają na wiadomości dotyczące statusu swoich aplikacji w rekrutacji. Wyjdź na przeciw ich oczekiwaniom i wysyłaj (indywidualnie lub masowo) informacje zwrotne na temat bieżącego statusu w rekrutacji za pomocą kilku kliknięć!

img

Szeroki wybór szablonów wiadomości

Ułatw pracę zespołu i uspójnij komunikację z kandydatami w całym dziale HR. Dostosuj gotowe szablony wiadomości do potrzeb organizacji, lub twórz zupełnie nowe, pasujące do zaplanowanych działań.

Personalizuj komunikaty za pomocą inteligentnych pól danych. Podczas wysyłki wiadomości do kandydatów system automatycznie uzupełni wskazane za ich pomocą informacje, dając poczucie indywidualnego traktowania.

img

Rekrutacje, które są wizytówką firmy

Rozbudź w kandydacie pragnienie dołączenia do zespołu. Projektuj proces rekrutacyjny tak, aby charakter i wartości organizacji były widoczne dla aplikujących. Twórz ogłoszenia rekrutacyjne spójne z identyfikacją wizualną firmy, wysyłaj personalizowane wiadomości i dbaj o doświadczenia kandydatów od momentu rozpoczęcia do zamknięcia rekrutacji.

img

Integracja z narzędziami, które znasz

Poczuj wszystkie zalety integracji eRecruiter z programami i komunikatorami najczęściej używanymi w polskich firmach. Bezpośrednio z systemu umawiaj spotkania online w Microsoft Teams oraz dodawaj terminy do kalendarza Outlook. Nie musisz przelogowywać się pomiędzy kontami ani instalować dodatkowego oprogramowania.

img

Zarządzanie dostępami do danych

Decyduj, kto ma mieć dostęp do konkretnych projektów rekrutacyjnych, a kto zobaczy wszystkie dane w eRecruiter. Angażuj biznes w rekrutacje przesyłając menedżerom aplikacje kandydatów z rekrutacji, bez potrzeby logowania.

Różne poziomy dostępów w eRecruiter pozwolą Ci skutecznie i bezpiecznie zarządzać procesami rekrutacyjnymi.

img

Zobacz jak szybko i efektywnie zarządzać rekrutacjami

Dowiedz się więcej    

Zarządzaj wszystkimi rekrutacjami w systemie dopasowanym do Twoich potrzeb