Pozyskiwanie talentów

Wykorzystaj potencjał rekrutacji wielokanałowej. Publikuj oferty w wielu źródłach, mierz ich skuteczność i docieraj do najlepszych kandydatów.

Poznaj system

Multipublikacja ogłoszeń

Pozyskuj aplikacje kandydatów poprzez publikację ofert w wielu źródłach. Zamieszczaj ogłoszenia na kilkunastu różnych portalach pracy jednocześnie! Wybieraj spośród dużych ogólnopolskich portali oraz mniejszych – lokalnych i branżowych, serwisów płatnych oraz darmowych. Sprawdzaj, które kanały są najskuteczniejsze i skupiaj się na nich.

Publikuj szybko m. in. na Pracuj.pl, olx.pl, infopraca.pl, gowork.pl, aplikuj.pl.

Poznaj system
img

Zawsze aktualna strona Kariera

Wzmocnij pozytywny wizerunek firmy jako pracodawcy i zyskaj dodatkowe źródło kandydatów, dzięki dobrze zaprojektowanej stronie kariera.

  • Nie masz strony kariera? Dzięki wygodnemu Kreatorowi Stron Karier w kilkanaście minut stworzysz atrakcyjną, nowoczesną i spersonalizowaną stronę kariery Twojej firmy
  • Masz już firmową stronę kariera? Możesz zintegrować ją z systemem eRecruiter. Zrobisz to w kilka minut, by cieszyć się dostosowaną do strony listą ofert pracy, wygodną dla kandydatów wyszukiwarką i prostą publikacją ogłoszeń, którymi zarządzisz bezpośrednio z systemu eRecruiter.
Poznaj system
img

Moduł Poleceń Pracowniczych

Korzystaj z rekomendacji pracowników, dzięki czemu taniej i szybciej pozyskasz lepiej dopasowanych kandydatów. Moduł Poleceń Pracowniczych w eRecruiter pozwala wdrożyć lub usprawnić istniejący już system poleceń kandydatów przez pracowników firmy.

Wystarczy kilka kliknięć, a dopasujesz stronę Poleceń Pracowniczych do potrzeb firmy, opublikujesz na niej ogłoszenia i zautomatyzujesz procesy. System poleceń to także dodatkowe korzyści: lepszy wizerunek pracodawcy w oczach kandydatów, większe zaangażowanie pracowników w procesy rekrutacyjne i dodatkowy benefit dla nich.

Poznaj system
img

Efektywność źródeł publikacji

Kontroluj skuteczność kanałów, w których zamieszczasz oferty. Sprawdzaj w raportach, z jakich źródeł pochodzą kandydaci na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. W oparciu o dane podejmuj decyzje, z jakimi miejscami publikacji ofert dalej współpracować.

Poznaj system
img

Czytelne profile kandydatów

Wygodnie przeglądaj aplikacje kandydatów z wielu źródeł. Czytaj dokumenty, dodawaj notatki, wysyłaj i odbieraj wiadomości w jednym miejscu.

Wszystkie działania zapisują się w historii, by łatwo można było sprawdzić, jakie akcje zostały już podjęte.

Poznaj system
img

Filtrowanie i wyszukiwanie na bieżąco

Rozbudowany moduł filtrowania aplikacji pozwoli Ci szybciej znaleźć kandydatów, których szukasz, niezależnie od tego z jakiego źródła pochodzi ich aplikacja. Wyszukiwarka dodatkowo zawęzi zakres wyszukiwania dzięki skanowaniu dokumentów kandydata i dodanych notatek po wpisanych słowach kluczowych.

Poznaj system
img

Wszystko, czego potrzebujesz do skutecznej rekrutacji

Poznaj voiceboty, chatboty, testy kompetencji, ankiety NPS, integracje ze stroną „Kariera” … i wiele innych! Optymalizuj procesy rekrutacyjne w swojej organizacji dzięki stale rosnącej puli dodatków zintegrowanych z eRecruiter. Korzystaj z nowoczesnych rozwiązań od zaufanych partnerów.

Poznaj system
img

Zobacz jak eRecruiter wspiera komunikację z kandydatami

Dowiedz się więcej    

Wykorzystaj potencjał rekrutacji wielokanałowej z eRecruiter