Pozyskiwanie talentów

Wykorzystaj potencjał rekrutacji wielokanałowej. Publikuj oferty w wielu źródłach, mierz ich skuteczność i docieraj do najlepszych kandydatów.

Poznaj system

Multipublikacja ogłoszeń

Pozyskuj aplikacje kandydatów poprzez publikację ofert w wielu źródłach. Zamieszczaj ogłoszenia na kilkunastu różnych portalach pracy jednocześnie! Wybieraj spośród dużych ogólnopolskich portali oraz mniejszych – lokalnych i branżowych, serwisów płatnych oraz darmowych. Sprawdzaj, które kanały są najskuteczniejsze i skupiaj się na nich.

Publikuj szybko m. in. na Pracuj.pl, olx.pl, infopraca.pl, gowork.pl, aplikuj.pl.

Poznaj system
img

Zawsze aktualna strona Kariera

Zakładka „Kariera” to wizytówka firmy. Ozdób ją dostosowaną do strony listą ofert pracy, którymi zarządzać będziesz bezpośrednio poprzez eRecruiter. Samodzielnie decydujesz, które ogłoszenia są widoczne dla kandydatów. Nie musisz czekać aż ogłoszenie zostanie opublikowane np. przez zespół IT.

Dodatkowo kandydaci mogą przeglądać Twoje oferty pracy korzystając z wygodnej wyszukiwarki.

Poznaj system
img

Publikacja ogłoszeń na Facebooku

Wykorzystaj potencjał rekrutacyjny Facebooka. Większe zasięgi, możliwość dotarcia do kandydatów pasywnych, budowanie świadomości marki to niejedyne zalety rekrutacji na Facebooku. Od teraz obserwatorzy firmy mogą stać się również kandydatami!

Zamieszczanie ofert na profilu firmowym na Facebooku bezpośrednio z eRecruiter odbywa się za pomocą jednego kliknięcia i jest możliwe od momentu zebrania 2000 polubień.

Poznaj system
img

Efektywność źródeł publikacji

Kontroluj skuteczność kanałów, w których zamieszczasz oferty. Sprawdzaj w raportach, z jakich źródeł pochodzą kandydaci na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. W oparciu o dane podejmuj decyzje, z jakimi miejscami publikacji ofert dalej współpracować.

Poznaj system
img

Czytelne profile kandydatów

Wygodnie przeglądaj aplikacje kandydatów z wielu źródeł. Czytaj dokumenty, dodawaj notatki, wysyłaj i odbieraj wiadomości w jednym miejscu.

Wszystkie działania zapisują się w historii, by łatwo można było sprawdzić, jakie akcje zostały już podjęte.

Poznaj system
img

Filtrowanie i wyszukiwanie na bieżąco

Rozbudowany moduł filtrowania aplikacji pozwoli Ci szybciej znaleźć kandydatów, których szukasz, niezależnie od tego z jakiego źródła pochodzi ich aplikacja. Wyszukiwarka dodatkowo zawęzi zakres wyszukiwania dzięki skanowaniu dokumentów kandydata i dodanych notatek po wpisanych słowach kluczowych.

Poznaj system
img

Wszystko, czego potrzebujesz do skutecznej rekrutacji

Poznaj voiceboty, chatboty, testy kompetencji, ankiety NPS, integracje ze stroną „Kariera” … i wiele innych! Optymalizuj procesy rekrutacyjne w swojej organizacji dzięki stale rosnącej puli dodatków zintegrowanych z eRecruiter. Korzystaj z nowoczesnych rozwiązań od zaufanych partnerów.

Poznaj system
img

Zobacz jak eRecruiter wspiera komunikację z kandydatami

Dowiedz się więcej    

Wykorzystaj potencjał rekrutacji wielokanałowej z eRecruiter