Angażowanie menedżerów liniowych
w rekrutację to czasochłonny proces?

 

Uwolnij się od wymiany maili, telefonów
i przesuwających się spotkań z menedżerami. Jak?

 

Interaktywna Karta Kandydata – współpracuj z menedżerami, nie zaburzając Waszych codziennych obowiązków

 

Moja praca z Interaktywną Kartą Kandydata

Interaktywna Karta Kandydata jest w naszej pracy bardzo dużą zmianą. Do mocnych stron rozwiązania na pewno można zakwalifikować szybki podgląd kart. Dodatkowo w eRecruiterze możemy monitorować kroki, jakie podjął menedżer po przejrzeniu karty. Do tej pory biznes nie pracował na tak innowacyjnym narzędziu. Wszystkie wprowadzane innowacje potrzebne są nam do raportowania wyników i wpływają na poprawę efektywności podejmowanych decyzji w procesach rekrutacji.

Dominika Sepiół, Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji, Alior Bank SA

Dominika Sepiół, Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji, Alior Bank SA

Dzięki Interaktywnej Karcie Kandydata zdecydowanie łatwiej egzekwuję informacje zwrotne od Kierowników Liniowych. Wszystkie dane dotyczące poszczególnych kandydatów mam w systemie a nie w wielu mailach od managerów, które później ciężko odszukać na czas, gdy są potrzebne. To usprawnia i systematyzuje procedury rekrutacyjne oraz komunikacyjne między Działem Personalnym a Menedżerami poszczególnych działów.

Dorota Michałowska, Młodszy Kierownik ds. Rekrutacji i Rozwoju Pracowników, RUCH S.A.

Dorota Michałowska, Młodszy Kierownik ds. Rekrutacji i Rozwoju Pracowników, RUCH S.A.

Interaktywna Karta Kandydata skraca czas wyboru kandydata przez biznes. Menedżerowie mogą zaakceptować lub odrzucić daną aplikację bez potrzeby posiadania konta w systemie. Z kolei rekruter ma pogląd działań menedżera oraz wygodne powiadomienie email o statusie oceny kandydata. Dodatkowo Interaktywna Karta Kandydata jest bezpieczniejsza z punktu widzenia ochrony danych osobowych. I jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi.

Monika Wójcik, Główny specjalista ds. wsparcia rekrutacji, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Monika Wójcik, Główny specjalista ds. wsparcia rekrutacji, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Interaktywna Karta Kandydata wpływa pozytywnie na proces komunikacji z menedżerami. Możliwość mobilnego odbierania informacji bezpośrednio z systemu powoduje, że menedżer ma dostęp do najważniejszych informacji o kandydacie z każdego miejsca i prawie na każdym urządzeniu. Umożliwia to menedżerowi podjęcie szybkiej decyzji. Ja zaś posiadam wszystkie informacje o procesie rekrutacji w systemie i na bieżąco widzę postępy pracy menedżera nad przesłanymi aplikacjami.

Narcyz Szklarz, HR Business Partner, Polska Press

Narcyz Szklarz, HR Business Partner, Polska Press

Udział menedżerów w proces rekrutacji wymaga efektywnych narzędzi do jego obsługi. Interaktywna Karta Kandydata jest w naszym przypadku bardzo pomocna. Dzięki niej osoby z biznesu otrzymują komplet informacji o Kandydacie, a cały proces decyzyjny odbywa się online. Wiele procesów rekrutacyjnych w naszym Banku prowadzonych jest poza Centralą Banku, dlatego prawidłowa i efektywna komunikacja z biznesem jest wyjątkowo ważna.

Paulina Rubajczyk, HR Specialist, Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.

Paulina Rubajczyk, HR Specialist, Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.

Posługiwanie się Interaktywną Kartą Kandydata w naszej firmie korzystnie wpłynęło na prowadzenie procesów rekrutacyjnych. Zwłaszcza ich większej liczby i angażowaniu przy tym wielu menedżerów. Interaktywna Karta pozwala menedżerom w prosty sposób współuczestniczyć w dokładnej analizie aplikacji (nawet przy rozbudowanych formularzach). Mogą być one oceniane przez kilka osób jednocześnie. To rozwiązanie pozwala nam zaoszczędzić czas podczas całego procesu rekrutacyjnego. I jest ono funkcjonalne i łatwe w obsłudze.

Paulina Teperek-Szymaniec, Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Branding, Grupa K2

Paulina Teperek-Szymaniec, Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Branding, Grupa K2

Po pierwsze Interaktywna Karta Kandydata jest usprawnieniem pracy dla kierowników liniowych – kiedy otrzymują ode mnie listę rekomendowanych kandydatów, łatwiej jest im obejrzeć ich profile, a następnie zaakceptować albo odrzucić je bez konieczności logowania się. Jednocześnie ja mam taką informację od razu w systemie. Po drugie Interaktywna Karta Kandydata pozwala na pracę w zgodzie z wymogami GIODO.

Piotr Subko, Specjalista ds. zasobów ludzkich, Makolab

Piotr Subko, Specjalista ds. zasobów ludzkich, Makolab

Interaktywna Karta Kandydata to świetne narzędzie. Zwiększa efektywność działań rekrutacyjnych, a przy okazji jest przyjazne i proste w użytkowaniu. Intuicyjność Interaktywnej Karty jest ogromną zaletą zarówno dla menedżerów, jak i dla osób odpowiedzialnych za rekrutacje. Menedżer nie otrzymuje zbędnych załączników, w prosty sposób akceptuje lub odrzuca proponowanego kandydata, a dział rekrutacji natychmiast otrzymuje informację zwrotną o jego decyzji. Usprawnia to cały proces i znacznie skraca czas odpowiedzi na aplikacje.

Sylwia Tomaszewska, Recruitment Part Leader, LG Display Poland Sp. z o.o.

Sylwia Tomaszewska, Recruitment Part Leader, LG Display Poland Sp. z o.o.

Interaktywna Karta Kandydata okazała się być szczególnie przydatna przy trudniejszych rekrutacjach – w przypadkach, gdy potrzebowałam informacji zwrotnej dotyczącej mojej oceny kandydatów. Na wysyłane e-maile często nikt nie odpowiada, a Interaktywna Karta Kandydata pozwala na bieżąco kontrolować proces w systemie.

Katarzyna Patalas, Specjalista ds. HR, GOMEZ

Katarzyna Patalas, Specjalista ds. HR, GOMEZ
 

3 kroki do efektywnej współpracy z biznesem

 

Wybór kandydatów prosty jak nigdy dotąd

Menedżer dokonuje oceny kandydatów za pomocą trzech przycisków,
a jego decyzje trafiają automatycznie do systemu eRecruiter

 

Z Interaktywną Kartą Kandydata panujesz nad całością procesu rekrutacyjnego

Zapomnij o konieczności kasowania danych z poczty – wszystkie aplikacje zostają bezpiecznie w systemie.

Aplikacje wysłane do menedżerów są dostępne czasowo, co mobilizuje menedżerów do szybszej odpowiedzi.

Menedżerowie mogą pracować na kartach na urządzeniach mobilnych, w dowolnym miejscu i czasie. Nawet w podróży służbowej.

Panujesz nad procesem – dzięki informacjom zawartym w systemie eRecruiter wiesz, który z menedżerów dokonał oceny kandydata, a który nie.

 

Zobacz Interaktywną Kartę Kandydata w akcji

Zostań prawą ręką biznesu.