Strona główna Klienci Szybsze rekrutacje w Kazar

Szybsze rekrutacje w Kazar

Kazar Footwear to lider na rynku obuwia i akcesoriów. Dzięki wysokiej jakości produktów, ambitnemu podejściu do trendów i profesjonalnej obsłudze klienta marka Kazar stała się silnym brandem plasującym się w czołówce marek z segmentu premium.

Rekrutacjami w firmie Kazar zarządza jedna osoba. Jest to ogromne wyzwanie, ponieważ firma nieustannie rozwija swoją sieć salonów w kraju i rozpoczęła ekspansję poza granicami Polski. W tej sytuacji potrzebne było narzędzie, które przyśpieszyłoby selekcję i pozwoliłoby na zwiększenie efektywności pracy działu personalnego.

Ze względu na bardzo wysoką rozpoznawalność marki Kazar liczba aplikacji utrzymuje się na poziomie 1500 CV na jedno ogłoszenie dotyczące pracy w firmowym salonie. Znalezienie właściwych kandydatów wśród wielu nadesłanych aplikacji było i jest nadal dużym wyzwaniem.

Obniżenie kosztów rekrutacji oraz szybka i efektywna selekcja aplikacji

Dzięki systemowi eRecruiter firma Kazar w ciągu 2 lat zbudowała własną bazę ponad 80 tysięcy kandydatów. Ograniczyła liczbę publikowanych ogłoszeń, oszczędzając tym samym koszty oraz znacznie skracając czas rekrutacji. Duża baza danych umożliwia także swobodny dostęp do aplikujących i ich szybki wybór do kolejnych rekrutacji.

 

Jako osoba odpowiedzialna za rekrutację w firmie Kazar nie wyobrażam sobie pracy bez systemu eRecruiter. To wyjątkowe ułatwienie i oszczędność czasu – Barbara Krogulska, Kierownik Działu Personalnego, Kazar.

 

Dzięki możliwości zbudowania formularza aplikacyjnego z opcją tagowania wyszukiwanie kandydatów spełniających konkretne wymagania w wielotysięcznej bazie aplikujących jest szybkie i efektywne. Sprawność zarządzania danymi jest ogromną zaletą systemu.

Więcej na temat tego jak eRecruiter pomógł przyspieszyć rekrutacje w Kazar znajdziesz w case study: