Klienci

Klienci to nasza najlepsza wizytówka. Zaufało nam niemalże 1500 firm z kilkudziesięciu branż. Wspieramy procesy rekrutacyjne dużych i małych przedsiębiorstw, zarówno lokalnych jak i międzynarodowych. Jesteśmy dumni, że przyczyniamy się do ich rozwoju.
Poniższa lista zawiera wybranych klientów, którzy korzystają na co dzień z systemu eRecruiter.

eRecruiter pozwolił nam usprawnić proces rekrutacji na niemal każdym etapie: przyspieszyć publikację ogłoszeń, ułatwić selekcję kandydatów, zapewnić analizę efektywności prowadzonych działań. Jesteśmy w stanie w łatwy sposób zarządzać procesem w dużej, rozproszonej organizacji. Nie bez znaczenia jest dla nas fakt, że jesteśmy w stałym kontakcie z kandydatami, zapewniamy komfort bezpieczeństwa danych oraz poczucie stałej informacji o statusie rekrutacji.

Paulina Zdunek, Starszy Specjalista ds. HR, Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna

Nie wyobrażam sobie już pracy bez systemu eRecruiter. Dlaczego? Jest to system, który bardzo ułatwia i przyspiesza naszą codzienną pracę. Doskonale sprawdza się w kontakcie z biznesem i monitorowaniu wszystkich procesów rekrutacyjnych, szczególnie w rozproszonej strukturze. Mam pewność, że każdy kandydat zostanie przeprowadzony przez proces rekrutacji z komunikacją na każdym etapie oraz że jego dane są bezpieczne i zgodne z RODO. Dodatkową zaletą jest to, że system eRecruiter jest nieustannie udoskonalany zgodnie z tym, co dzieje się na rynku (np. w dobie pandemii Covid bardzo szybko pojawiła się możliwość umawiania spotkań online) lub według naszych potrzeb (np. możliwość wysyłania powiadomień SMS do kandydatów). Można go używać też do innych działań, takich jak ankiety dla pracowników.

Zofia Zaziemska, HR Business Partner, TALLY WEiJL (Polska) Sp. z o.o.

System eRecruiter pozwolił nam usprawnić zarządzanie procesem rekrutacji w kilkunastu rynkach Europy. Managerowie, z którymi współpracujemy podkreślają jego intuicyjność, możliwość szybkiej oceny kandydatów i przesłania swojego feedbacku. Jako rekruter, szczególnie doceniam możliwość szybkiej publikacji ofert w kilku miejscach oraz to, że całą komunikację z kandydatem mam w jednym miejscu – to duża oszczędność czasu.

Aleksandra Górecka, Talent Acquisition Manager, Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o.

eRecruiter gwarantuje bezpieczeństwo danych związane z RODO. Mamy dostęp online do naszych procesów z każdego miejsca, w każdym momencie, dokładnie gdy tego potrzebujemy. Dodatkowo mogliśmy zrezygnować z papierowych wersji aplikacji. W bardzo prosty sposób włączamy menedżerów do prowadzonych procesów. Intuicyjność działania eRecruitera pozwala nam na samodzielną konfigurację, dzięki temu mamy poczucie, że jest skrojony na nasze potrzeby. Jest to narzędzie, które usprawnia, przyspiesza pracę i dzięki temu możemy poświęcić więcej uwagi naszym Kandydatom.

Beata Bojzan-Matysiak, Kierownik Działu Rozwoju i Rekrutacji, Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o.