Klienci

Klienci, to nasza najlepsza wizytówka. Zaufało nam już ponad 1000 firm z kilkudziesięciu branż. Wspieramy procesy rekrutacyjne dużych i małych przedsiębiorstw, zarówno lokalnych jak i międzynarodowych. Jesteśmy dumni, że przyczyniamy się do ich rozwoju.
Poniższa lista zawiera wybranych klientów, którzy korzystają na co dzień z systemu eRecruiter.

eRecruiter usprawnia nasz proces rekrutacji przez uporządkowanie aplikacji. Nawet mimo dużej liczby nadesłanych CV, sprawnie i bez problemu mogę odszukać konkretną osobę, a dodatkowe pytania, które mogę umieścić w formularzu pozwalają mi na uzyskanie krótkich odpowiedzi od kandydata.

Justyna Jarych, Specjalista ds. Rekrutacji, ANIMEX Foods Sp. z o.o. sp. k.

System eRecruiter jest dla mnie dużym ułatwieniem w komunikacji pomiędzy mną, a Managerem zespołu, do którego szukam pracownika. Możliwość ustawienia etapów i oceniania kandydatów, a także wysyłania kart aplikujących osób do Zlecającego rekrutację są pomocne w mojej codziennej pracy. eRecruiter pozwala mi w łatwy sposób monitorować wszystkie rekrutacje – mam wiedzę dotyczącą czasu przetwarzania danych osobowych kandydatów czy też możliwość generowania raportów dotyczących ilości aplikacji oraz skuteczności źródeł, z których są oni pozyskiwani. W każdej chwili mogę skontaktować się z Opiekunem mojej firmy, a on zawsze udzieli mi niezbędnych informacji. Czasami mam wrażenie, że eRecruiter wyprzedza moje potrzeby. Zanim o czymś pomyślę – to już jest wdrożone.

Marta Sokołowska, Specjalista ds. rekrutacji, Renault Retail Group Warszawa Spółka z o.o.

eRecruiter bardzo ułatwia codzienną pracę. Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie w tym momencie innej formy działania. System pozwala na sprawniejsze i bardziej efektywne prowadzenie rekrutacji, a dodatkowe funkcje (np. możliwość generowania raportów) kondensują nam całą wiedzę w jednym miejscu. Wprowadzane zmiany są przejrzyste, zrozumiałe i pozwalają nam jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę.

Magdalena Trzcińska, Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Brandingu, Oney Polska S.A.