Klienci

Klienci, to nasza najlepsza wizytówka. Zaufało nam już blisko 1400 firm z kilkudziesięciu branż. Wspieramy procesy rekrutacyjne dużych i małych przedsiębiorstw, zarówno lokalnych jak i międzynarodowych. Jesteśmy dumni, że przyczyniamy się do ich rozwoju.
Poniższa lista zawiera wybranych klientów, którzy korzystają na co dzień z systemu eRecruiter.

eRecruiter usprawnia nasz proces rekrutacji przez uporządkowanie aplikacji. Nawet mimo dużej liczby nadesłanych CV, sprawnie i bez problemu mogę odszukać konkretną osobę, a dodatkowe pytania, które mogę umieścić w formularzu pozwalają mi na uzyskanie krótkich odpowiedzi od kandydata.

Justyna Jarych, Specjalista ds. Rekrutacji, ANIMEX Foods Sp. z o.o. sp. k.

System eRecruiter jest dla mnie dużym ułatwieniem w komunikacji pomiędzy mną, a Managerem zespołu, do którego szukam pracownika. Możliwość ustawienia etapów i oceniania kandydatów, a także wysyłania kart aplikujących osób do Zlecającego rekrutację są pomocne w mojej codziennej pracy. eRecruiter pozwala mi w łatwy sposób monitorować wszystkie rekrutacje – mam wiedzę dotyczącą czasu przetwarzania danych osobowych kandydatów czy też możliwość generowania raportów dotyczących ilości aplikacji oraz skuteczności źródeł, z których są oni pozyskiwani. W każdej chwili mogę skontaktować się z Opiekunem mojej firmy, a on zawsze udzieli mi niezbędnych informacji. Czasami mam wrażenie, że eRecruiter wyprzedza moje potrzeby. Zanim o czymś pomyślę – to już jest wdrożone.

Marta Sokołowska, Specjalista ds. rekrutacji, Renault Retail Group Warszawa Spółka z o.o.

eRecruiter bardzo ułatwia codzienną pracę. Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie w tym momencie innej formy działania. System pozwala na sprawniejsze i bardziej efektywne prowadzenie rekrutacji, a dodatkowe funkcje (np. możliwość generowania raportów) kondensują nam całą wiedzę w jednym miejscu. Wprowadzane zmiany są przejrzyste, zrozumiałe i pozwalają nam jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę.

Magdalena Trzcińska, Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Brandingu, Oney Polska S.A.

eRecruiter to najlepszy ATS, na którym mieliśmy okazję pracować. Jest niezawodny i posiada szereg funkcjonalności, dzięki którym prowadzenie procesu rekrutacyjnego jest bardzo proste. Dużym atutem jest również rozszerzony panel do generowania raportów, dzięki któremu na bieżąco możemy mierzyć efekty naszych działań. Dzięki wysyłanym interaktywnym kartom, managerowie w szybki i łatwy sposób dostarczają nam informacji odnośnie atrakcyjnych dla nich profili kandydatów.

Jagoda Czop, People & Culture Partner, Domodi Sp. z o.o.