eRecruiter - Dbamy o Twoje rekrutacje

Klienci

Klienci, to nasza najlepsza wizytówka. Zaufało nam już ponad 1000 firm z kilkudziesięciu branż. Wspieramy procesy rekrutacyjne dużych i małych przedsiębiorstw, zarówno lokalnych jak i międzynarodowych. Jesteśmy dumni, że przyczyniamy się do ich rozwoju.
Poniższa lista zawiera wybranych klientów, którzy korzystają na co dzień z systemu eRecruiter.

eRecruiter usprawnia nasz proces rekrutacji przez uporządkowanie aplikacji. Nawet mimo dużej liczby nadesłanych CV, sprawnie i bez problemu mogę odszukać konkretną osobę, a dodatkowe pytania, które mogę umieścić w formularzu pozwalają mi na uzyskanie krótkich odpowiedzi od kandydata.

Justyna Jarych, Specjalista ds. Rekrutacji, ANIMEX Foods Sp. z o.o. sp. k.

Nigdy przedtem nie przypuszczałem, że selekcja aplikacji Kandydatów na stanowiska w naszej firmie może okazać się tak szybkim i prostym zajęciem. Dotychczas przeglądanie setek aplikacji spędzało mi sen z powiek – długie, męczące analizowanie aplikacji, które pochłaniało znaczną część mojej pracy. Dzięki wprowadzeniu przez nas narzędzia eRecruiter zoptymalizowaliśmy proces selekcji kandydatów w naszej firmie, oszczędzając przede wszystkim czas. Możemy m.in. w sposób intuicyjny przefiltrować otrzymane aplikacje według interesujących nas parametrów. Wszystkich kandydatów mam w jednym miejscu, dzięki czemu w każdej chwili mogę powrócić do danych aplikującego i rozpatrzyć jego dokumenty, np. pod kątem innej rekrutacji.

Janusz Jedliński, Specjalista ds. personalnych, Bioton S.A.

eRecruiter bardzo ułatwia codzienną pracę. Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie w tym momencie innej formy działania. System pozwala na sprawniejsze i bardziej efektywne prowadzenie rekrutacji, a dodatkowe funkcje (np. możliwość generowania raportów) kondensują nam całą wiedzę w jednym miejscu. Wprowadzane zmiany są przejrzyste, zrozumiałe i pozwalają nam jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę.

Magdalena Trzcińska, Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Brandingu, Oney Polska S.A.