Strona główna Blog Nowości w eRecruiter eRecruiter Show, czyli 7 najlepszych nowości, które oddaliśmy Wam w 2021 roku

eRecruiter Show, czyli 7 najlepszych nowości, które oddaliśmy Wam w 2021 roku

Czas pędzi nieubłaganie. Dopiero co prezentowaliśmy nowości z 2020, a tu już czas na kolejne takie podsumowanie. Ponieważ poprzedni rok obfitował w nowości i zmiany, ten w żadnym wypadku nie mógł wypaść mniej imponująco.

Wypracowaliśmy wiele rozwiązań, które już teraz służą poprawie efektywności pracy zespołów HR i biznesu, oszczędzają czas, wspierają pozyskiwanie dopasowanych kandydatów. Tak dużych i znaczących zmian w obrębie systemu jeszcze nie było i wszystkie one służą Waszej wygodzie i komfortowi codziennej pracy. Zapraszam na eRecruiter Show 2021!

Precyzyjne dotarcie z ofertami, dzięki integracji z kolejnymi portalami

Miniony rok to czas, w którym systematycznie poszerzaliśmy pulę portali w ramach multipublikacji ogłoszeń w eRecruiter. Do listy miejsc publikacji dołączyły branżowe i lokalne serwisy, takie jak: zawodowcy.org, jobmail.pl, lento.pl, praca.farmacja.pl, praca.medycyna.pl, Dryg.pl, theprotocol.it, karierawfinansach.pl, szukampracy.pl i teraz-srodowisko.pl.

Dzięki temu pracodawcy mogą poszerzać zasięg swoich ofert i jeszcze precyzyjniej docierać do grup kandydatów dopasowanych profilem do obsadzanego stanowiska.

Rozwiązania HR Tech w eRecruiter HR Marketplace

eRecruiter już od dawna umożliwiał integrację za pomocą API z innymi narzędziami i systemami HR-owymi takimi jak systemy raportowe, kadrowo-płacowe. W zeszłym roku wzbogaciliśmy platformę o HR Marketplace, który z kolei w tym roku przeżywa prawdziwy rozkwit. Dodając do Marketplace kolejnych zaufanych partnerów, zdejmujemy z Waszych barków obowiązek poszukiwania rozwiązań, które odpowiedzą na wyzwania stawiane przez rynek pracy i sprostają oczekiwaniom biznesu. Wachlarz możliwości macie teraz dosłownie pod ręką.

Obecnie do dyspozycji użytkowników eRecruiter są programy rekomendacji, ankiety NPS, testy kompetencji, voiceboty, czatboty, narzędzia do komunikacji wewnętrznej i inne rozwiązania HR.

Jeśli jesteś naszym Klientem, informacje o rozwiązaniach partnerskich znajdziesz w systemie eRecruiter w zakładce Marketplace.

Zapoznaj się z historiami sukcesu Klientów, którzy już korzystają z eRecruiter i rozwiązań Marketplace

Komfort spotkań online po integracji z MS Teams i Google Meet

Od tego roku z powodzeniem można umawiać spotkania w MS Teams i Google Meet prosto z eRecruiter. Jeśli prowadzisz spotkania online z kandydatami przez MS Teams czy Google Meet możesz zintegrować wybraną aplikację z systemem. Skróci to czas umawiania i prowadzenia zdalnych rozmów rekrutacyjnych!

Dzięki integracji:

 • do wiadomości (e-mail i SMS) wysyłanej automatycznie podłączać będzie się odnośnik do spotkania w MS Teams lub Google Meet;
 • po zaakceptowaniu wydarzenia, pojawi się ono w Outlooku, kalendarzu Google i eRecruiter;
 • dzięki wysyłce wiadomości z eRecruiter, kandydat otrzyma automatyczne przypomnienie o spotkaniu!

A Ty w rezultacie skrócisz czas umawiania spotkań, poprawisz doświadczenia kandydatów i biznesu oraz zadbasz o swój komfort codziennej pracy.

Asystent Planowania, czyli integracja z kalendarzami Outlook i Google Calendar

Widząc, jak wiele korzyści przynosi przyspieszenie umawiania spotkań dzięki powyższym integracjom, postanowiliśmy pójść o krok dalej. Wdrożyliśmy Asystenta Planowania, który umożliwia jeszcze szybsze i wygodniejsze umawianie spotkań. Wszystko za sprawą integracji eRecruiter z kalendarzami Outlook i Google Calendar.

Nadszedł kres ręcznego przeglądania kalendarzy w poszukiwaniu wolnych salek i terminów możliwych spotkań z udziałem menedżerów. Teraz dzięki integracji z kalendarzami Ty i Twój zespół możecie sprawdzać i rezerwować dostępne terminy w swoich kalendarzach bezpośrednio z systemu eRecruiter!

Końcówka roku okazała się bardziej gorąca i obfitująca w nowości, niż się spodziewaliśmy! Zaraz dowiesz się dlaczego!

Twoja strona Kariery może być gotowa w kilka minut!

Strona Kariery to wartościowe źródło pozyskiwania dopasowanych kandydatów oraz waży element budowania wizerunku pracodawcy. Teraz taką stronę możesz stworzyć samodzielnie w intuicyjnym Kreatorze Stron Karier, bez angażowania działu marketingu, IT czy zewnętrznej agencji.

Z Kreatorem Stron Karier:

 • szybko i samodzielnie stworzysz firmową stronę kariery, bez pomocy IT lub agencji,
 • zyskasz kolejne źródło pozyskiwania wartościowych aplikacji,
 • wzmocnisz pozytywny wizerunek pracodawcy w oczach kandydatów.

Jeśli myślisz, że lepiej już być nie może, to zapraszam Cię do dalszej lektury 😊

Moduł Poleceń Pracowniczych w Twojej firmie!

Osoby polecane przez pracowników firmy to często najlepiej dopasowani do firmy i stanowiska kandydaci. Od listopada nie przegapisz szansy ich pozyskania, bo w eRecruiter w zaledwie kilka kliknięć przygotujesz stronę Poleceń Pracowniczych i opublikujesz na niej ogłoszenia.

Dzięki temu:

 • zyskasz więcej kandydatów,
 • skontrolujesz i rozliczysz efekty poleceń,
 • zaangażujesz pracowników w budowanie Employer Brandingu firmy.

A teraz czas na wisienkę na eRecruiterowym torcie zmian.

Dostęp do najważniejszych rekrutacyjnych KPI na wyciągnięcie ręki!

Analityka HR nabiera coraz większego znaczenia, a zespoły rekrutacji potrzebują szerszego niż dotąd dostępu do danych na wyciągnięcie ręki. Dostrzegamy tę potrzebę, dlatego koniec roku zamykamy wyśmienicie, oddając naszym użytkownikom nowe, przejrzyste raporty. Pozwalają na wygodne i szybkie monitorowanie wybranego procesu rekrutacyjnego i dzielenie się danymi z biznesem.

 

Sekcja “Rekrutacja” w Raportach służy do monitorowania wyników wybranego procesu rekrutacyjnego. Możesz sprawdzić w niej najważniejsze dane dotyczące konkretnej rekrutacji:

 • podsumowanie najważniejszych informacji: liczba wakatów, liczba zatrudnionych, czas trwania rekrutacji, liczba obejrzanych aplikacji, liczba ocenionych aplikacji, średni czas oceny Kart Kandydatów;
 • przepływ kandydatów, czyli liczba kandydatów na konkretnych etapach rekrutacji​;
 • Key Performance Indicators: Time to Offer, Time to Hire, Time to Fill;
 • średni czas między etapami​;
 • przyrost kandydatów w czasie.​

Z radością i zadowoleniem kończymy 2021 rok. W kolejny wkraczamy pełni energii do działania i z planami na kolejne niesamowite zmiany. Wszystko po to, by wspierać naszych Klientów w automatyzacji i optymalizacji procesów rekrutacyjnych i wspólnie stawiacz czoła wyzwaniom, jakie stawia przed nami rynek pracy.

Katarzyna Trzaska

Katarzyna Trzaska

Marketing Team Leader